Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Transfer Hekko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Transfer Hekko (/Temat-Transfer-Hekko-124111)

Strony: 1 2


RE: Transfer Hekko - linoskoczek - 20-11-2015 17:52

(20-11-2015 15:00)radek0389 napisał(a):  Hekko to w ogóle słaby host (w mojej opinii), testowałem tam serwer, to zaraz dostałem blokadę za zbytnie obciążenie. O dziwo to samo miałem na nazwa.pl, gdzie cena za rok wynosiła kilkaset złotych.

Nie żeby coś, ale ja sądzę, że po prostu serwis generował zbyt duże obciążenie i należało kupić lepszy Idea A cena w firmach typu nazwa.pl i az.pl nic nie znaczy.


RE: Transfer Hekko - radek0389 - 20-11-2015 18:42

Rozumiem, ale zwracam uwagę, że w tej półce cenowej w innej firmie hostingowej serwis działał i działa bez zarzutuSmile


RE: Transfer Hekko - siwrus1231 - 02-12-2015 12:58

Dobra panowie. Wracam.
Wraz z biegiem nowego miesiąca mój transfer został odnowiony. Zablokowałem niepotrzebne strony, tak by nie zżerały niczego. Zostawiłem tą jedną główną. Wczoraj miałem na niej chyba 3 wejścia... Ale to mało ważne, 3 wejścia, a transferu zeżarło coś koło 0.4481 GB. Jak to możliwe jak strona w ogóle nie została używana, poza tymi 2 userami, ja byłem trzecim. Coś sie jednak musiało zapętlić. Jak sprawdzić co? Bardzo proszę o pomoc póki czas Tongue