Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu (/Temat-Przesylka-z-aliexpres-braki-w-zamowieniu-124047)



Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu - mikolaj90 - 13-11-2015 21:01

Siemanko,

27 października zamówiłem etui do telefonu - dokładnie 3 sztuki etui do Xperia Z2. Dzisiaj przesyłka do mnie dotarła ale tylko jedno etui, a gdzie kolejne 2 ?

I mam pytanie czy teraz da rade jakoś dogadać się z tymi chinolami ? Fakt, że to był grosze bo jedno etui kosztowało chyba $1,77 ale jestem ciekaw dlaczego przyszło jedno skoro zamówiłem trzy.

Może ktoś z Was zamawiał też coś z tej strony i miał takie akcje ?


RE: Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu - xopyip - 14-11-2015 14:12

Zamowiles 3 dotarlo 1 a potem piszesz ze zamowiles 2 lol?

Wysłane z mojego QUANTUM_400 przy użyciu Tapatalka


RE: Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu - Gremquen - 14-11-2015 14:15

Sprzedający jeszcze kasy nie dostał, twoją kasę przetrzymuje Aliexpress dopóki nie potwierdzisz, że przesyłka dotarła.
Poczekaj, może idą w osobnych paczkach, a jak nie to pisz do chińczyka. Po angielsku dogadasz się normalnie jak ze sklepem w Polsce.


RE: Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu - ClassAxion - 14-11-2015 14:29

Przedmioty idą w oddzielnych paczkach, nieraz jest tak że te same idą w jednej dużej.
Skoro zamówiłeś 27 Października to do 27 Listopada powinno dojść, przecież to idzie z Chin a nie z Polski Tongue
Nieraz jest tak że jedno wyślą dziś a drugie jutro - potem te paczuszki przychodzą w odstępie tygodnia.


RE: Przesyłka z aliexpres - braki w zamówieniu - mikolaj90 - 14-11-2015 18:44

(14-11-2015 14:12)xopyip napisał(a):  Zamowiles 3 dotarlo 1 a potem piszesz ze zamowiles 2 lol?

Wysłane z mojego QUANTUM_400 przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście, moja pomyłka, poprawione.

Dzięki Panowie za wyjaśnienie, zobaczymy czy reszta etui czyli 2-ka dojdzie.