Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowi w pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nowi w pracy (/Temat-Nowi-w-pracy-124043)



Nowi w pracy - jasieeks - 13-11-2015 19:40

Cześć, inytryguje mnie jedna rzecz. Jestem w grupie na FB na której są ogłoszenia pracy dla programistów, webmasterów etc. Wszędzie poszukują osób z doświadczeniem. Gdzie świeża osoba ma owe zdobyć jeśli każda praca jego teraz wymaga?

Przykładowe ogłoszenie

PROGRAMISTA HYBRIS
Obecnie poszukuję Programisty Hybris dla
mojego klienta z branży telekomunikacyjnej.
Miejsce pracy to Warszawa. Oferujemy
umowę o pracę lub B2B - przy B2B widełki
wahają się pomiędzy 500-700 złotych netto +
VAT za dzień roboczy.
kONTAKT: xxx
Projekt: dotyczy integracji sklepu
internetowego
Wymagane doświadczenie:
• Minimum 3 lata doświadczenia, na tym
samym stanowisku[...].


RE: Nowi w pracy - Ascoran - 13-11-2015 19:44

Właśnie w tym jest haczyk - programiści zarabiają z reguły dużo kasy i pracodawcy nie chcą dawać tyle "nowym" więc dlatego poszukują doświadczonych - i w ten oto sposób każda firma myśli i nie ma pracy dla osób "mniej" doświadczonych.
Jedyny sposób to znajomości, albo robienie za grosze przez rok żeby potem przyjąć się do normalnej pracy.


RE: Nowi w pracy - daniel42na - 13-11-2015 19:45

Nie wszędzie wymagają doświaczenia w innych firmach, zresztą te wymagania stawiane są czasem na wyrost. Jeśli potrafisz udowodnić, że coś potrafisz przyjmą Cię i bez niego, oczywiście za odpowiednio niższą stawke.


RE: Nowi w pracy - KacperIvD - 13-11-2015 19:57

poszukaj ogloszen na olx praca lub na pracuj.pl i nie dołączaj do tych zaspamionych grup na FB...


RE: Nowi w pracy - jasieeks - 13-11-2015 20:20

(13-11-2015 19:57)KacperIvD napisał(a):  poszukaj ogloszen na olx praca lub na pracuj.pl i nie dołączaj do tych zaspamionych grup na FB...

To grupa tematyczna z akceptacją posta a pytam z czystej ciekawości bo ja jestem w 1 klasie technikum gastronomicznego.


RE: Nowi w pracy - twardy - 13-11-2015 21:27

Wymagac to oni sobia moga. Jak szukasz pracy tez masz wymagania. Rzeczywitosc je jednak szybko weryfikuje. Duzo ekspertow wyjechalo za chleben na zachod. W duzych miastach firmy czesto poszukuja 'byle kogo, zeby chociaz byl chetny sie czegos nauczyc'. Jak jestes lebski, idziesz do takiej firmy na junior programiste i w taki sposob zdobywasz doswiadczenie. A jak sobie cos tam w domu programujesz, to zawsze mozesz zlozyc sobie portfolio i pokazac co tam umiesz.