Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przenieść domenę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Jak przenieść domenę? (/Temat-Jak-przeniesc-domene-123985)



Jak przenieść domenę? - karol9919 - 12-11-2015 19:02

Witam. Mam domenę zakupioną w serwisie az.pl i niedługo wygaśnie. Co jeśli chciałbym ją jakoś przenieść na inny serwis? Jest taka możliwość?


RE: Jak przenieść domenę? - rachman - 12-11-2015 19:56

Jak brana w promocji to regulamin może nie zezwolić na przeniesienie bez przedłużenia u nich. Jeśli nie ma zakazu to wołaj kod authinfo i nowemu usługodawcy go podaj lub wpisz w panelu... i przedłuż czyli opłać.


Jak przenieść domenę? - Coristo - 14-11-2015 05:58

Jeżeli chcesz przenieść domenę do innego operatora to musisz wygenerować kod AuthInfo. Długość procesu migracji zależy od domeny. Jeżeli jest to domena .pl to proces trwa do 15 min. Przy domenach globalnych do 7dni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak przenieść domenę? - PvdH - 20-11-2015 05:55

Tylko zacznij działać odpowiednio wcześnie, nie wiem jak jest teraz,
ale kiedyś AZ.pl robiło mi sporo problemów z wydaniem kodów Authinfo Wink