Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fortadpays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Fortadpays (/Temat-Fortadpays-123946)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - znanonim - 30-03-2016 21:07

Naprawdę jeszcze deliberujecie na ten temat?
Przecież wiadomo było, że to upadnie zanim zdąży się rozwinąć. Wystarczy popatrzeć na prowizje...
Myślę, że już dawno jest po programie beka


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - Cobra1974 - 30-03-2016 21:24

(30-03-2016 21:07)znanonim napisał(a):  Naprawdę jeszcze deliberujecie na ten temat?
Przecież wiadomo było, że to upadnie zanim zdąży się rozwinąć. Wystarczy popatrzeć na prowizje...
Myślę, że już dawno jest po programie beka

1.5roku przy takich prowizjach to dość długo by program mógł się rozwinąć. Więc nie "upadnie zanim zdąży się rozwinąć", chociażby upadł nawet dziś. Co do pierwszego Twojego zdania to przeczytaj temat do końca.


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - kernst - 01-04-2016 11:43

Najlepiej stan tego programu zobrazuje statystyka Smile Dzienne wypłaty z programu (24h) na poziomie 78 555,43$ Nadal ktoś twierdzi że program nie ma dużego zobowiązania wobec użytkowników? Smile
[Obrazek: fap.jpg]


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - Nikio22 - 01-04-2016 14:10

Tak to juz jest jak program stoi jakiś czas, to ci co weszli na początku teraz mogliby wypłacać duże kwoty Smile


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - bialy88 - 01-04-2016 15:26

Nie tyle co problem z wypłatą ale problem ze stroną jest. A przynajmniej u mnie już jej nie otwiera....


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - Fallriv - 01-04-2016 17:48

U mnie działa bez problemu, wypłatę też udało mi się zlecić (trzeba o północy niestety).


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - Fallriv - 09-04-2016 16:51

FAP testuje nowy model płatności, od teraz wypłaty możliwe będą tylko w piątki od 9 rano do 24 - maksymalnie 300$ na konto.

Dzienne limity na procesory zostają zniesione, teoretycznie powinno dla każdego starczać Smile

Miejmy nadzieje, że naliczenia też niedługo wrócą do normy, bo obecnie są bardzo małe. Ale plus taki, że ludzie zza granicznej grupy, którzy są w programie już od zeszłego roku, twierdzą, że takie niskie naliczenia już się raz zdarzyły i wszystko z czasem wróciło do normy.


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - kernst - 09-04-2016 17:00

Ale ograniczenie dali, z 100$ dziennie (700$ tyg) zrobili redukcję do 300$.. mówiłem że za dużo wypłacali Big Grin


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - Fallriv - 09-04-2016 18:11

Weekendami nigdy nie szło wypłacać, więc było max 500$ tygodniowo Wink Pod warunkiem, że się zdążyło przed limitem dziennym of course.

Zmiana niewielka, a może przynajmniej będzie szło wypłacać bez wyścigu - tak czy siak, nadal FAP to jedna wielka niewiadoma Big Grin Ale póki działa i coś płaci, to trzeba korzystać.


RE: Fortadpays UWAGA problemy z wypłatami - kernst - 09-04-2016 18:41

Fakt zapomniałem o weekendach.

Korzystaj póki płaci racja, mam nadzieję że ugrasz sporo Smile