Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od czego zacząć? (/Temat-Od-czego-zaczac-123923)

Strony: 1 2 3 4


Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 17:27

Witam was serdecznie.

Pewnie wielu z was tak zaczynało, jestem totalnie zielony, jeśli chodzi o zarabianie w sieci, (prócz Youtube). Nigdy tym się poważnie nie zajmowałem, aż do teraz. Gdyż muszę po prostu z czegoś się utrzymać. Sytuacja finansowa u mnie jest tragiczna, ponieważ, nie mam kasy na swoje utrzymanie. Jedyny dochód jaki mam to renta socjalna, gdzie z niej nic mi nie zostaje. Pracy na etacie niestety podjąć nie mogę (brak wykształcenia). Zauważyłem że ludzie tu dobrze sobie radzą, czyli jak widać da się z tego wyżyć. Może znajdę tu sposób aby zarobić choć trochę, mam sporo czasu wolnego więc , mógłbym spróbować ( poświęcając 4-5h dziennie). Niestety również i tu jest problem, gdyż nie mam na inwestycje. Chciałbym zacząć od zera, by potem coś rozwinąć. Ale nie wiem od czego zacząć. Niestety, prawie nic nie umiem, prócz tego że prowadzę kanał na yt, i trochę znam się na komputerach. Może mi ktoś pomoże wytłumaczy co i jak. Bo nie długo to pójdę z torbami, jak tak dalej będzie. A chcę się odkuć i żyć jakoś normalnie.pokerface


RE: Od czego zacząć? - mikuss - 11-11-2015 17:30

wzruszyła nas Twoja historia Tongue
chcesz zacząć to zacznij od czytania forum, poradników i całej skarbnicy wiedzy jaka jest zamieszczona na forum


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 17:40

Czytam, ale nie wiele jeszcze rozumiem dla mnie większość tego to czarna magia :-) A poza tym nie bardzo kumam, jakbym miał stworzyć np. i zarządzać kilkudziesięcioma Stronami na FB i jak do nich ściągnąć ludzi?


RE: Od czego zacząć? - Uni3X - 11-11-2015 18:29

Skontaktuj się z jakimś mentorem, tutaj jest wiele ludzi którzy Tobie pomogą, mentor powinien tobie wszystko wytłumaczyć, to najlepsza droga na początek


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 19:25

Ok. ado kogo się zgłosić? Chciałbym zacząć jak najszybciej się uczyć, i zdobywać doświadczenie.


RE: Od czego zacząć? - h4sio4 - 11-11-2015 19:31

Hotcash jest bardzo spoko


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 19:38

No fajnie ale skąd brać tych Leadów. Gdzie ich zdobyć i w jaki sposób ich zachęcić?


RE: Od czego zacząć? - h4sio4 - 11-11-2015 19:40

Najlepiej na Facebooku...albo na jakimś forum gdzie jest dużo starych osób.


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 19:46

No tak, niby to łatwe, ale na fb, to chyba trzeba mieć polubienia, jakiś ruch no i jak go zdobyć wygenerować, treści by się znalazły. Mam pewien pomysł (niszę) Ale nie wiem czy by to chwaciło. I na jak długo


RE: Od czego zacząć? - radek0389 - 11-11-2015 19:49

(11-11-2015 19:38)Geckonek napisał(a):  No fajnie ale skąd brać tych Leadów. Gdzie ich zdobyć i w jaki sposób ich zachęcić?

Zacznij od zapoznania się co znaczą określone pojęcia.