Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - unikac czy grac ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherka - unikac czy grac ? (/Temat-Bukmacherka-unikac-czy-grac-123738)

Strony: 1 2 3


Bukmacherka - unikac czy grac ? - zenek1 - 08-11-2015 19:40

Witam


Myślicie ze na bukmacherce da sie zarobić ? Czy lepiej unikac bo mozna wpasc w klopoty ?

Czekam na wasze opinie


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - kukiz87 - 08-11-2015 19:49

ja swojego czasu zawsze z pensji przeznaczałem 100 zł jezeli przegrałem po paru dniach czekałem do nastepnego miesiaca i znów ale w wiekszosci udawało sie wygrywac i wyplacac kase na koniec miesiaca i znów po pensji 100 wplacałem , nie wygrywałem nie wiadomo jakich kwot ale sie wyplacalo po 300,400 zł


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - zenek1 - 08-11-2015 20:01

Jak grac zeby wygrywac ? Bo jesli nie idzie to co ?


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - radek0389 - 08-11-2015 20:18

Bukmacherka to biznes, potężny biznes dla właścicieli platform. Gracz, jeśli chce widzieć w grze biznes, to musi pokonać szereg przewag przeciwnika, po pierwsze wielkie zaplecze oddsmakerów, systemów statystycznych, po drugie marży, nie wspominając o podatku u naszych rodzimych firm offline. Jeśli mimo tego jesteś w stanie wygrywać, to stajesz się wrogiem nr 1 bukmachera, który będzie dążył aby cię zniszczyć, limity itp.
Dlatego zakłady jak najbardziej tak, ale jeśli traktujesz je jako zabawę a ewentualne przegrane, jako koszt tej zabawy. Jak chcesz wpłacić 100zł, które dla ciebie będą mieć znaczącą wartość i szukać sposobu na biznes, zarobek, to polecam - odpuść sobie.


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - zenek1 - 08-11-2015 20:21

Chodzi mi aby dorobic sobie na bukmacherce dziennie 100zl np Smile I tak pomnarzac Smile


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - Mafesto - 08-11-2015 20:25

Co za głupi temat... Oczywiście, że da się zarobić lecz trzeba się na tym znać. Ty się nie znasz, gdyby było inaczej nie powstałby ten wątek. Możesz też jechać po kursach - może się uda impreza


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - zenek1 - 08-11-2015 20:47

Mafesto - jakies rady ? Gram patrzac na statystyki , strzaly celne , posiadanie , ataki itp


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - yolo89 - 08-11-2015 22:50

to się też przydaje ale najważniejsze to musisz wybrać sport na którym się znasz, według mnie jedno z ważniejszych rzeczy jest oszacowanie czy warto grać dany zakład czy nie, oczywiście zimna głowa równierz jest ważna bo jak zaczniesz przegrywać przestaniesz kontrolować to co stawiasz a to najłatwieszy sposób na wyzerowanie się.


RE: Bukmacherka - unikac czy grac ? - B_Y_K_U - 09-11-2015 04:36

Spokój, opanowanie to podstawowe cechy. Do tego znajomość dyscypliny no i oczywiście wyczucie o które moim zdaniem najtrudniej w tym wszystkimSmile


Odp: Bukmacherka - unikac czy grac ? - mintek14 - 09-11-2015 09:14

Jak sie nie znasz to wgl nie graj, namawiacie go żeby przegrał ;p

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2