Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach (/Temat-Moje-pierwsze-proby-zarabiania-w-internetach-123722)

Strony: 1 2


RE: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - morenox - 09-11-2015 17:28

Powodzenia Big Grin Będę zaglądał Smile


RE: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - nietsche30 - 09-11-2015 17:41

No własnie zapał....Moze ktos zdradzic ile ma uu i ile leadów orientacyjnie z tego wpada??Czy korzysta ktos z gotowych programow typu fejs podgladacz??Jest tego pełno juz na facebooku i chyba czas na zarabianie tego typu minał..Czy moze sie myle??Lepiej bawic sie od razu w fake pliki itp?Czy wideo locker ma wieksza konwersje? Wybaczcie ze tyle pytamSmile


RE: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - ZAKQ - 09-11-2015 21:01

U mnie jak spamowałem w wakacje to wyglądało to tak, że na jednym programie łatwo było wbić wyświetlenia, ale trudniej leady (Skiny do CS), np. Wbijałem na luzie 400 wyświetleń w 3 godziny i na to było od 0-3 leadów. Na drugim programie (Iphone) wbić 30 wyświetleń w 3 godziny to było czymś nieosiągalnym dla mnie, ale za to wpadały częściej leady. Ogólnie przedstawię to na screenie.[Obrazek: t7syk1.jpg]


RE: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - nietsche30 - 11-11-2015 15:37

dzieki wszystkim za rady i informacj moze troche łzawy post ale ten dziennik daje mi siłe zeby wciaz sie w to bawic..Kolejny dzien i zero leadów...Ale wejsc tez było mało bo nie miałem czasyu spamowac..Wciaz mam watpliwosci czy sie do tego nadaje...Z jednej strony to chyba najlatwiejszy sposob na zarobek z drugiej chyba robie wszystko zle..Jesli jakis mentor ma czas io ochote to oczywiscie wszelkie wskazówki chetnie przyjmeSmileSmileSmileSmileSmile Dzis sie zabiweram do dalszego spamowania...Sprobuje kilku programow zeby porownac statrytyki..Zeby probka była w miare miarodajna chcialbym miec na kazdym programie 100 wejsc...Dzis sproboje z kilkoma i zobacze...Jak myslicie ze 100 wejsc mozna juz jakos porownywac konwersje???Pozdraiwam wszystkich i dzieki za słowa wsparciaSmileSmileSmileSmileSmile


RE: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - gift256 - 11-11-2015 16:45

Powodzenia Cool


RE: Moje pierwsze proby zarabiania w internetach - kizlaczek - 11-11-2015 17:08

Pamiętaj czasami nawet głupie pomysły przynoszą kokosy.