Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? (/Temat-LikesXl-nowy-hit-na-miare-tm-map-123635)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - Plemnik - 29-03-2016 09:18

O to chyba uda mi się uzbierać te 1000 pkt Wink

Ja to jeszcze nawet w połowie cyklu nie jestem Tongue


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - AleksandraN - 02-04-2016 21:12

CierpliwościSmile Na starcie zawsze się ciągnie jak mucha w smole, przynajmniej jeśli nie ma się z miejsca do wyłożenia większej gotówkiSmile


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - overlord25 - 14-05-2016 06:43

Strona nie płaci SCAM


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - Pan Inwestor - 14-05-2016 08:36

Ten piątek 13tego przejdzie do historii jako jeden z najbardziej pechowych w inwestycjach online ;-)


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - komorxd - 14-05-2016 09:36

Czemu nie placi , z tego co wiem to mieli problem Bo ktos placil z kradzionych kart.


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - AleksandraN - 15-05-2016 21:13

(14-05-2016 09:36)komorxd napisał(a):  Czemu nie placi , z tego co wiem to mieli problem Bo ktos placil z kradzionych kart.

Dokładnie taka jest informacja z supportu: płatności kradzionymi kartami, więc blokada na czas odkrycia tych, którzy kombinowali (tak to w każdym razie rozumiem).
Rzekomo w przyszłym tygodniu mają coś więcej powiedzieć, rzekomo jakaś inspekcja coś tam sprawdza, no ale tak szczerze mówiąc to nic nie wiadomo.
Jak zwykle opcje są dwie: albo będzie OK, albo nie. Jak to w revshare.
Czekamy.


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - AleksandraN - 02-09-2016 16:34

Dopisek:
No i jednak opcja "będzie OK" jest w tym przypadkuSmile
A dokładniej już jakoś ponad miesiąc LikesXL płaci, kontrole zakończone, doszło trochę nowinek, jak wypłaty na BTC między innymi, więc nie ma tego złego.

No i fajnie, leci dalej.
Smile


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - AleksandraN - 11-09-2016 15:16

.
Info: Wypłaty z LikesXL dość długo idą na wspomniane wyżej BTC- 8 dni, ale dochodzą, więc fajnie.
SprawdzoneSmile


RE: LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - Plemnik - 16-12-2016 14:11

Żeby komuś nie przyszło do głowy tu już wchodzić. Program nie płaci od dawna. Nawet już nie nalicza na paczkach po 50 euro. Tylko jakieś nowe pierdoły wprowadzają, żeby kupować i cieszyć się wirtualnymi cyferkami.

A gołąb pocztowy, którym wysłali 1g złota musiał zostać ustrzelony, bo pół roku już do mnie leci.


LikesXl nowy hit! na miarę tm map? - Hybrid1990 - 12-03-2020 08:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.