Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na fiverr $$$$ - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na fiverr $$$$ (/Temat-Zarabianie-na-fiverr-123626)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - Vister81 - 08-11-2015 21:55

Bardzo, ale to bardzo trudno jest się wbić w "nisze", które wymieniłeś. Ludzie wolą wybierać takie rzeczy od sprawdzonych sprzedawców.
Nie mając odpowiedniego feedbacku, który swoją drogą można zdobyć wymieniając się zakupami, cudem będzie sprzedanie czegokolwiek.


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - adios123 - 10-11-2015 11:39

Wierzę, że ktoś coś kupi ode mnie. impreza


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - djram - 14-11-2015 22:42

(08-11-2015 21:55)Vister81 napisał(a):  Bardzo, ale to bardzo trudno jest się wbić w "nisze", które wymieniłeś. Ludzie wolą wybierać takie rzeczy od sprawdzonych sprzedawców.
Nie mając odpowiedniego feedbacku, który swoją drogą można zdobyć wymieniając się zakupami, cudem będzie sprzedanie czegokolwiek.

Ale nie masz racji, ostatnio kupiłem u gościa giga pod nazwą " Top 1 ranking google" i co się okazało gość dał mi 25 backlinkow ze śmieciowych stron, oczywiście w opisie giga nie było nic napisane na temat miejsc pozyskiwania linków ale znalazłem inną ofertę, w której pisało dokładnie skąd pozyskiwane były linki, wybrałem tą pierwszą " Top 1 ranking google" bo miała w ciul dużo pozytywnych opinii i okazało się wielką klapą. Później zaryzykowałem wybrałem giga, który był dokładnie opisany skąd gdzie i jak linkuje ale miał mniej ofert kupna. Dobry opis przedmiotu to podstawa


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - Arko021 - 05-12-2015 00:02

zobaczy, spróbuje podziałać Smile


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - cezar78 - 23-01-2018 09:23

Mina na Fiverr nigdy nic nie udało się sprzedać, trzeba mieć od uja dobrych komentarzy najpierw Sad


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - Hopekk94 - 23-01-2018 10:19

[Obrazek: gallery_6077_392_13541.png]


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - MatthewL - 12-02-2018 17:54

Mnie również nie udało się nic sprzedać, a handlarzem jestem chyba niezłym sądząc po wynikach w innych sprzedażach Tongue


RE: Zarabianie na fiverr $$$$ - Dzonyy - 14-02-2018 11:27

Odpowiednia grafika, optymalizacja profilu i ludzie kupowali ode mnie bez problemu zostawiając fajne komentarze.

+300/400zl miesięcznie przy bardzo małym wysiłku