Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI (/Temat-Darmowe-wyswietlenia-youtube-Sredniej-i-WYSOKIEJ-JAKOSCI-123622)



Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI - djram - 07-11-2015 09:12

Przedstawiam wam wg mnie najlepsze serwisy do zdobywania wyświetleń yt

TESLA HITS Typowy serwis do zdobywania wyświetleń

WEBSYNDIC Zautomatyzowany auto surf klikasz i zdobywasz punkty

OTOHITS To samo co wyżej

AUTOWEBSURF


THE VIEW ZONE

czyste linki
teslahits.com, websyndic.com, otohits.net, autowebsurf.com, theviewzone.com


RE: Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI - BartekHelp - 07-11-2015 10:11

Dodaj klikane czyste linki.


RE: Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI - AnnaKa - 07-11-2015 10:13

Myślę ze hr to nie sa Smile surf to surf raczej dobrego ruchu tu nie wyciagniesz to tak jakby wrzucic w hitleap..


RE: Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI - djram - 07-11-2015 10:20

@AnnaKa Nie zgodzę się z tobą Big Grin Hitleap jest tak oblegany przez youtuberów, tak że każde wyświetlenie jest niskiej jakości, dlaczego? Ponieważ 5000 userów ciągle ogląda filmiki po kilka sekund każdy z jednego ip i tak robi się wyświetlenia niskiej jakości.

A wg mnie jeśli dodasz stronę do surfu, w którym nie ma praktycznie filmików z yt to wtedy będziesz miał wyświetlenia wysokiej jakości bo te same ip nie oglądają ciągle filmików po 15 sekund


RE: Darmowe wyświetlenia youtube Średniej i WYSOKIEJ JAKOŚCI - full2000 - 07-11-2015 13:39

@[djram] świetnie +
przydatne do nabijania "śmieciowych" views'ów pod filmiki ppi Wink