Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z miłości do Leadów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Z miłości do Leadów (/Temat-Z-milosci-do-Leadow-123563)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Hajs na PayNaw - Lavilare - 08-11-2015 14:41

Dzień 4


PayNaw

Wydaję mi się, że naliczenia podskoczyły (podkreślam - wydaje mi się). Zaktualizuję post za 20 minut i podam dokładny % oraz dożucę screena Smile


Dzisiejsze naliczenie: 2,16%

Wpłaciłem: 70$
Wypłaciłem: 0$
Liczba paczek: 36



LeadMore

Postanowiłem się pobawić w SubSms. Na HYIP'ie się zbyt dużo nie namęczę, a dziś mam akurat wolny dzień od wszystkiego, więc spożytkuję jakoś ten czas Smile Wpadłem na pewną niszę, którą właśnie testuję. Początek całkiem niezły... Tzn. dopiero 1 lead, ale po 10 minutach pracy Smile Zobaczymy jak się to rozwinie.

[Obrazek: lmore.jpg]



RE: HYIP + SubSms = $$$ - Miedziany - 08-11-2015 14:49

Powodzenia w subach ;d + czekam na obliczenie tego naliczenia na PN ;3 Huh


RE: HYIP + SubSms = $$$ - morenox - 08-11-2015 14:52

Powodzenia Smile będę zaglądał Smile


RE: HYIP + SubSms = $$$ - Lavilare - 08-11-2015 15:06

Zaktualizowałem post. Naliczenie niestety nadal wynosi 2,16%. Czekamy dalej Smile Mam nadzieję, że admin PN jakoś to skomentuje. Śledzę fanpage i grupę. Jak coś będzie wiadomo dam znać.


RE: HYIP + SubSms = $$$ - Miedziany - 08-11-2015 15:09

(08-11-2015 15:06)Lavilare napisał(a):  Zaktualizowałem post. Naliczenie niestety nadal wynosi 2,16%. Czekamy dalej Smile Mam nadzieję, że admin PN jakoś to skomentuje. Śledzę fanpage i grupę. Jak coś będzie wiadomo dam znać.
Ja nawet ticketa wysłałem ale 0 odzewu... Wszystko co paczki wypracują będę wypłacał i szukam innego programu ..


RE: HYIP + SubSms = $$$ - Lavilare - 08-11-2015 15:15

Ile posiadasz paczek? I orientujesz się może jakie jest fee od wypłaty?


RE: HYIP + SubSms = $$$ - Miedziany - 08-11-2015 15:20

Jeśli dobrze myśle że to fee to wysokość opłaty przy wypłacie to na pp ostatnio widziałem że było 20% -.- a paczek mam 30 ;d


RE: HYIP + SubSms = $$$ - Lavilare - 09-11-2015 07:01

Wpadł wczoraj jeszcze jeden lead. Zarobilem więc 12pln na dzień wczorajszy. Dziś postaram się rozkrecic bardziej te suby. Czekam również na odpowiedź od PN, ponieważ niektórym podobno skończyły naliczenia na 4%, a ja nadal otrzymuje 2. Teraz jadę do pracy. W domu będę po 15 to popracuje Smile


RE: HYIP + SubSms = $$$ - dzejkobs - 09-11-2015 12:57

Powodzenia Wink


RE: HYIP + SubSms = $$$ - Lavilare - 09-11-2015 14:12

Jest prawdopodobieństwo, ze z PayNaw pieniędzy już nie odzyskam, więc ustalam sobie cel 300,00 PLN do końca listopada na subach. Jest to równowartość sumy, jaka wpłaciłem na PN. Z aktualnej niszy szacuje, ze będę wyciągał 3-4 leady dziennie. Potrzebuje na nią około 20 minut dziennie. Planuje więc odnaleźć jakaś nowa nisze i działać na dwóch. Grudniowym celem będzie 1000,00 PLN. Koniec tego pisania. Czas brać sie do roboty! Wieczorem dodam post podsumowujący dzień wraz ze screenem (no chyba, ze nie będzie sie czym chwalić) Big Grin