Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART (/Temat-35-PLN-za-zalozenie-darmowego-konta-w-BANK-SMART-123467)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - adis663 - 05-12-2016 22:25

@[Majka] , @[surfer0700] brak kontaktu z @[brdsrc]...
coś mi się wydaje że kolejny który nie wypłaca!


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Majka - 06-12-2016 19:52

@[brdsrc] proszę ustosunkuj się dopytań/zarzutów adis663


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - robewq366 - 01-01-2017 18:48

pw prosze


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Tiger_GG - 09-01-2017 00:48

Hej brdsrc i ja się przypomnę odnośnie wypłaty. Napisał bym PW ale masz pełną skrzynkę.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - adis663 - 22-01-2017 19:45

@[Tiger_GG] i juz raczej Ci nie wypłaci.. ja sam nadal czekam i nic.

jak widzisz Majka wyżej coś napisała 'brdsrc proszę ustosunkuj się dopytań/zarzutów adis663' a nadal cisza..


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Tiger_GG - 03-02-2017 22:08

@brdsrc odezwij się! Ile można czekać.
Gdybym nie zakładał tu to bym dostał Voucher od banku na 80zł w decathlon Sad
@admin może coś zrobisz z brdsrc?


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 05-02-2017 09:43

Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za brak odzewu przez ładną chwilę. Z jakiegoś powodu nie przychodziły mi powiadomienia na e-mail, a rzadko odwiedzam forum sam z siebie. Dzisiaj wchodzę, bo kolega mnie prosił o ustosunkowanie się do sprawy, a tu 1 wiadomość od użytkownika (oznaczenie przez Majka) i kilkanaście reklam. Żadnych innych PW dotyczących tematu.

Nie wiem jak działa system dawania wynagrodzeń, dlatego nie było to wyjaśniane przeze mnie w pierwszym poście i "poszkodowanym" polecam skontaktować się bezpośrednio z bank smartem (tudzież nest bankiem), ale łącznie otrzymałem 4 wynagrodzenia, z czego 1 od znajomego z poza forum. Wszystkie zostały uregulowane. Każdy, kto napisał mi PW po założeniu konta w banku, trafił na moje biurko (nick + nazwisko). Jeżeli nie skontaktowałem się z Tobą, to znaczy, że nie spełniłeś jakichś warunków do otrzymania prowizji. Znalazło się też parę kwiatków zgłaszających się po kasę i przyznając, że założyli konto na fałszywe dane. Bądźmy poważni.

Tym samym zamykam temat, gdyż nie mam ochoty dalej psuć sobie reputacji nabytej w tym temacie. Jeżeli ktoś myśli, że oszukiwałbym dla kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych (zainteresowanie było beznadziejne), to się grubo myli. Na forum są osoby, które znają mnie osobiście, a co ważniejsze znają mój adres zamieszkania. Musiałbym być idiotą. Jak kraść, to miliony.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Tiger_GG - 05-02-2017 22:23

Nie wiesz jak działa system wynagrodzeń LOL to na jakiej podstawie zakładałeś temat. Co to za tłumaczenie!
Ja (zapewne i inni) spełniłem wszystkie stawiane przez ciebie warunki i zapłata się należy. I to ty możesz się kontaktować z bankiem.

@brdsrc
Właśnie się kontaktowałem z Bankiem i mi odpowiedziano że tylko ty możesz w tej sprawie z nimi się kontaktować i ewentualnie składać reklamacje. Mi nie mogą udzielić jakichkolwiek informacji (czy dostałeś te pieniądze czy naprawdę ich nie dostałeś). Także z łaski swojej skontaktuj się z nimi i rozwiąż ten problem. Puki co dalej oczekuję na wypłatę. Jak musisz mieć jakieś moje dane odnośnie tej sprawy to pisz.

------------------------------------------------
Udało się, otrzymałem 35zł.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - adis663 - 17-03-2017 14:32

@[Hybrid1990]
@[Majka]
Nadal nie otrzymałem wynagrodzenia od Ciebie @[brdsrc]
a spełniłem wszystkie warunki na 100%, więc nie sciemniaj..

Dokładnie tak jak @[Tiger_GG] napisał, wiec się głupio nie tłumacz teraz brdsrc!


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Majka - 09-05-2017 07:09

@[brdsrc] Rozliczyłeś się z kolegą powyżej?