Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART (/Temat-35-PLN-za-zalozenie-darmowego-konta-w-BANK-SMART-123467)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - adis663 - 13-10-2016 18:29

kolejny który nie wypłata? -.-
@[Majka]


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Majka - 13-10-2016 19:08

@[brdsrc] zapomniałeś wypłacić?


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 13-10-2016 22:00

Wypłaciłem 3 osobom, które spełniły normy. Na wynagrodzenie trzeba było czekać 2-3 miesiące.
3 inne osoby jeszcze nie spełniły wymogów. Jak ktoś tylko zakłada konto i liczy na hajs za darmo, to nie ma co się dziwić, że bank nie wypłaca.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - rachman - 13-10-2016 22:46

To weź im te normy opisz w pierwszym poście bo słowa o dodatkowych warunkach do spełnienia nie ma tam. Zakładają konto i coś mają robić jeszcze czego nie opisałeś? Kasę wpłacić? Karty używać? Zalogować się na stronę banku? Opisz ludziom co mają robić może przestaną myśleć że ściemniasz bo nie każdy wie że akceptacja wniosku zazwyczaj trwa jakiś czas a jak są jakieś "normy do spełnienia" (wtf? warunki czy normy bo to nie to samo raczej) może się to wydłużyć Wink


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 17-10-2016 07:33

Pierwszy post został zaktualizowany.

Parę osób próbowało wyłudzić ode mnie wynagrodzenie rejestrując się pewnie na nieprawdziwe dane i mają pretensje, nie dostali kasy. Nie wspomnę o tych, którzy prowizji oczekują w dniu założenia konta. Ostrzegam, że takie rzeczy nie przejdą.

Nie potrzebujesz nowego konta bankowego? Ten temat nie jest dla Ciebie.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - dan9393 - 30-10-2016 16:34

Też jestem ciekaw rzekomych wymagań . Pierwsza wpłata odnotowana na konto została w dniu 28.06.2016 plus około ponad 10 transakcji kartą zostało wykonanych, więc co niby jeszcze?


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - DrakerPL - 02-11-2016 22:57

Ja używam bardzo aktywnie mojego konta, więc zabawnie obserwuje się twoje zachowanie Smile

Mówiąc szczerze teraz to już nie obchodzi mnie te 35 złotych, więc jeżeli kiedyś poruszy cię sumienie to wpłać mój udział na dom dziecka albo jakąkolwiek fundację jaką chciałbyś wesprzeć.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - adis663 - 05-11-2016 10:36

Właśnie @[brdsrc] to jest cos podejrzane.. ile mozna czekac :/ wgl jest ktos komu wypłacił kase?


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - adis663 - 07-11-2016 23:39

@[Majka] użytkownik @[brdsrc] jest aktywny a nawet się nie wypowie..
na pw tak samo cisza.

edit:
@[Majka] ?


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Marek22 - 14-11-2016 17:04

po proszę info na priv