Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART (/Temat-35-PLN-za-zalozenie-darmowego-konta-w-BANK-SMART-123467)

Strony: 1 2 3 4 5 6


35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 04-11-2015 10:55

BANK SMART wprowadził program partnerski. Jak ktoś założy konto bankowe z polecanego przeze mnie linku, dostanę za to 85 PLN (teoretycznie, bo niestety dochodzi tylko 73 zł). Połowę (no, 35 PLN) odpalam Tobie!

Konto jest w 100% darmowe i jak Ci się nie spodoba, możesz je później zamknąć.
Jednak nie polecam rejestrowania się tylko dla wynagrodzenia, a raczej osobom, które potrzebują nowe i darmowe konto w banku.
Bank nie wypłaca od razu wynagrodzenia. Konto musi zostać w standardowy sposób zweryfikowane i spełnić odpowiednie wymagania.

1. Załóż konto rejestrując się z tego linku (KLIK!)
2. Daj znać na PW, że zrobione
3. Poproszę Cię o dane, na które mam wpłacić 40 zł
(po otrzymaniu prowizji z banku, co z reguły trwa ok. 2 miesiące)

Sam korzystam z Bank Smart już od ponad roku i jestem w 100% zadowolony. Dlaczego warto?
  • wydanie, wznawianie i korzystanie z karty debetowej: 0 zł
  • koszty założenia i prowadzenia rachunku: 0 zł
  • opłata za przelewy wewnętrzne: 0 zł
  • opłata za internetowe przelewy zewnętrzne: 0 zł
  • koszt wypłaty gotówki w Polsce i na świecie: 0 zł
  • miesięczna prowizja za korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą: 0 zł
  • koszta założenia i prowadzenia konta oszczędnościowego SMART Procent: 0 zł



RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Tommy09 - 06-11-2015 09:45

Kiedy bank wypłacą tą kwotą? To znaczy, czy trzeba być użytkownikiem banku powiedzmy miesiąc, wpłacić jakąś kwotę, czy natychmiast po rejestracji?


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 13-11-2015 17:36

Szczerze mówiąc nie wiem, ale natychmiast po rejestracji na pewno nie. Trzeba konto zweryfikować.


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - Nopost - 20-11-2015 19:56

Wysłałem Tobie wiadomość na PW, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - DrakerPL - 04-01-2016 22:04

Hej, oferta oraz link nadal aktualne?

Znasz jakiś dobry kantor walut który obsługuje ten bank? VISA debetowa jest nadal za darmo?


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 06-01-2016 09:20

(04-01-2016 22:04)DrakerPL napisał(a):  Hej, oferta oraz link nadal aktualne?

Znasz jakiś dobry kantor walut który obsługuje ten bank? VISA debetowa jest nadal za darmo?
Cześć. Oferta nadal aktualna.

Odpisałem Ci na PW.
Karta nadal w 100% za darmo. Jest to chyba w tej chwili najtańszy bank w Polsce. Mają też świetną ofertę dla nowych użytkowników związaną z kontem oszczędnościowym (przyjemne oprocentowanie).


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - batman - 08-01-2016 00:59

konto smart procent to konto oszczednosciowe czy o inne ci chodzi


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 10-01-2016 20:38

(08-01-2016 00:59)batman napisał(a):  konto smart procent to konto oszczednosciowe czy o inne ci chodzi
Inne. Oszczędnościowe można dodatkowo założyć.


RE: 40 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - brdsrc - 11-02-2016 09:51

Pierwsze osoby już dostały wynagrodzenie. Zapraszam.


RE: 35 PLN za założenie darmowego konta w BANK SMART - sodapro - 11-02-2016 15:23

Strasznie mała stawka. Chyba dzielisz 50/50. :/