Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wlepy forumowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wlepy forumowe. (/Temat-Wlepy-forumowe-123433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wlepy forumowe. - Dropczak - 22-11-2015 15:28

Kurcze super pomysł z wlepami! Chętnie kupię nawet kilkadziesiąt sztuk, by przykleić gdzieś na mieście.
A co do wzoru, to podobają mi się dwa: Nr 1 i Nr 3
Ciekawi mnie jeszcze cena tych wlepek


RE: Wlepy forumowe. - aquarius - 22-11-2015 15:28

[Obrazek: k9b7th.jpg]

Mogę podesłać PSD do ewentualnej edycji bo wena skończyła mi się na typ etapie Tongue


RE: Wlepy forumowe. - aquarius - 22-11-2015 16:47

[Obrazek: zodxtf.jpg]


RE: Wlepy forumowe. - deidara3210 - 22-11-2015 19:07

Projekt nr 2 i 3 aquariusa też bym z chęcią zobaczył w sprzedaży.


RE: Wlepy forumowe. - Damkofr - 23-11-2015 00:17

2 aquariusa najbardziej mi się podoba ale za to 3 najbardziej przyciąga wzrok bo jest motyw gta.


RE: Wlepy forumowe. - chomik3 - 23-11-2015 09:41

Będziemy konkurować teraz wlepkami na mieście obok drużyn piłkarskich? Spam na FB to jednak sprawa, ale spam w realnym życiu i zaśmiecanie miasta naklejkami które cholernie trudno schodzą to druga.
Forum nie potrzebuje takiej reklamy według mnie. Każdy kto chce zarabiać bez problemu je znajdzie.
Poza tym po co sobie nową konkurencję robić? Wink


Wlepy forumowe. - Scoobyx - 23-11-2015 13:00

Ja bym był za tym, aby pojawiła się rownież jakaś naklejka przezroczysta z logiem i jakimś napisem. Przykleił bym sobie na telefon


RE: Wlepy forumowe. - toomysai - 23-11-2015 19:48

(23-11-2015 13:00)Scoobyx napisał(a):  Ja bym był za tym, aby pojawiła się rownież jakaś naklejka przezroczysta z logiem i jakimś napisem. Przykleił bym sobie na telefon

OOO! Również jestem chętny na takie naklejki! Huh


RE: Wlepy forumowe. - Pmxq - 23-11-2015 21:39

wlepy aquariusa świetne Big Grin co do przezroczystych to również dobry pomysł Smile


RE: Wlepy forumowe. - Damkofr - 23-11-2015 23:05

(23-11-2015 09:41)chomik3 napisał(a):  Będziemy konkurować teraz wlepkami na mieście obok drużyn piłkarskich? Spam na FB to jednak sprawa, ale spam w realnym życiu i zaśmiecanie miasta naklejkami które cholernie trudno schodzą to druga.
Forum nie potrzebuje takiej reklamy według mnie. Każdy kto chce zarabiać bez problemu je znajdzie.
Poza tym po co sobie nową konkurencję robić? Wink
Jakie spamowanie na mieście. To były wypowiedzi ironiczne albo dla żartu. Większość przyklei je na własne przedmioty itp