Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja o banie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Informacja o banie. (/Temat-Informacja-o-banie-123364)

Strony: 1 2


Informacja o banie. - rekki - 01-11-2015 23:07

Witam. Moim zdaniem dobrym krokiem byłby opis - dlaczego/ za co dana osoba otrzymała na forum bana. Można zapytać, po co to potrzebne.. Cóż, niektóre osoby działają więcej np. na GG, niż na forum i jeśli dana osoba otrzymuje bana, a ja utrzymuję z nim kontakt po za forum i interesy idą tak, jak powinny, to chciałbym mimo wszystko wiedzieć, za co wyleciał z forum - czy za oszustwa (żebym na niego uważał), czy za jakieś mniej poważne wykroczenie (np. zebranie zbyt wielu warnów za podbijanie tematów). TAK, wiem, że forum nie odpowiada za transakcje z osobami, które wylecą z forum (z pozostałymi w zasadzie też nieTongue), ale myślę, że taka informacja może pomóc.

Jeśli administracja, a także pozostali członkowie forum uznają, że to bezsensu, to po prostu zamknijcie temat i po sprawie Tongue


RE: Informacja o banie. - patulsky1337 - 01-11-2015 23:12

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł :V Miałem już kilka razy bana a potem wszystkie moje refy i osoby, którym pomagałem, się dziwią dlaczego ( nawet teraz stoję na krawędzi życia i śmierci- niecodziennie widzi się 100% ostrzeżeń) i ktoś mi nawet zarzucał oszustwo ( czego nigdy nie zrobiłem) więc jak najbardziej na tak!


RE: Informacja o banie. - Pasza dla konia - 01-11-2015 23:15

Powód bana może znajdować się w sygnaturce tak jak na BHW forum Smile


RE: Informacja o banie. - twardy - 02-11-2015 00:21

Albo w tytule uzytkownika, czasami takie cos wrzucaja 'podroznikom ku 50 postom'.


RE: Informacja o banie. - deidara3210 - 02-11-2015 13:10

Bardzo dobry pomysł mam nadzieję że administracja forum też tak stwierdzi Wink


RE: Informacja o banie. - daniel42na - 02-11-2015 13:39

Pomysł teoretycznie jest dobry, jednak w praktyce wygląda to tak, że dla osób które nabijają posty, lub są już 50`tym multikontem symbiana my sami już nawet powodów nie wpisujemy, a jeśli wpisujemy to jest to informacja po której nikt nic nie wywnioskuje typu:
[Obrazek: D3w2XiF.png]

Często zdarzają się gagatki którzy mają ...`naście lub więcej multikont, im powodów już nikomu nie chce się wpisywać, bo oni doskonale wiedzą za co mają wylot. Mamy około 1500 banów i takich właśnie krnąbrnych, irytujących rzezimieszków jest najwięcej.
Jeśli zbanowany jest groźnym oszustem i na przykład zakładał tematy handlowe to zawsze staramy się dodać taką informacje w tytule użytkownika pod nickiem, więc dodawanie dodatkowej informacji w sygnaturze jest zbędne.

Dodatkowo zawsze można zapytać dowolnego moderatora na PW, za co dana osoba ma bana, lub na forumowym czacie - tam zawsze ktoś z administracji jest i szybko odpowie.


RE: Informacja o banie. - rekki - 02-11-2015 14:17

Przykład z wczoraj - NowyWymiarSMS - otrzymał bana, nie ma żadnej informacji za co i dlaczego, a miał startować z "super serwisem". Średnio wierzyłem w te jego wypociny na temat świetności serwisu, ale z ciekawości bym go sprawdził, a tak nie wiem, czy wyleciał z forum za coś związanego z tym właśnie serwisem, czy za coś zupełnie innego.


RE: Informacja o banie. - daniel42na - 02-11-2015 14:20

Powód bana: "multikonta, melon, forumisko, bekowapl i wiele wiele innych".


RE: Informacja o banie. - rekki - 02-11-2015 14:25

Moim zdaniem lepiej, jakby było to opisane w momencie bana - w sygnaturce, pod nickiem, gdziekolwiek - niż jakby 15 osób pytało o bana jednej osoby na forum administrację.


RE: Informacja o banie. - daniel42na - 02-11-2015 14:35

O bana pyta ktoś ~raz na miesiąc, bo te groźne osoby oznaczamy a natrętów z dziesiątkami multikont typu pan powyżej nie.