Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto fb 5k znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto fb 5k znajomych (/Temat-Sprzedam-konto-fb-5k-znajomych-123287)



Sprzedam konto fb 5k znajomych - armada23 - 31-10-2015 11:30

1.Nazwa przedmiotu : Konto facebook
2.Opis przedmiotu : Sprzedam konto fb żeńskie, zdjęcia, uzupełniony profil, zweryfikowane, 5k znajomych, wpisy na profilu, wydarzenia, wygląda jak real, za mała dopłata mogę dodać do 100 grup .Konto nigdy nie spamowane. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o pw z propozycją cenowa.Powód sprzedaży mam kilka takich kont , to dobra maszynka do zarabiania jeśli ktoś wie jak Smile
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :pw
5.Cena : 50zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot :pp


RE: Sprzedam konto fb 5k znajomych - wachow - 13-11-2015 11:41

Hej jestem zainteresowany, daj link na priv


RE: Sprzedam konto fb 5k znajomych - armada23 - 13-11-2015 18:57

Sprzedane


Sprzedam konto fb 5k znajomych - Majka - 13-12-2015 11:24

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.