Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mała inwestycja w zabawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mała inwestycja w zabawki (/Temat-Mala-inwestycja-w-zabawki-123221)

Strony: 1 2


RE: Mała inwestycja w zabawki - jasieeks - 30-10-2015 15:45

(30-10-2015 15:44)nicooo napisał(a):  Pozdrawiam osoby który kupują "gumki" przez internet albo sprawdzone nie wiadomo skąd facepalm
Na allegro te zestawy ponad 100 osób bodajże kupiło z jednej aukcji


RE: Mała inwestycja w zabawki - Artinesse - 30-10-2015 15:50

Teraz popyt jest na zestawy bdsm.
Wiesz film z Greyem i te sprawy Big Grin.
Pokupuj jakieś pejczyki, maski, kajdanki.


RE: Mała inwestycja w zabawki - jasieeks - 30-10-2015 15:52

A jak z zamówieniem np. z Ali? Czytałem, że przy większych zamówieniach dużo się płaci za przesyłkę.


RE: Mała inwestycja w zabawki - czarnykarol - 30-10-2015 16:05

Gumki można też kupić np na bukiet na osiemnastke a nie tylko w wiadomym celu.


RE: Mała inwestycja w zabawki - Mauorycy - 30-10-2015 22:58

(30-10-2015 15:52)jasieeks napisał(a):  A jak z zamówieniem np. z Ali? Czytałem, że przy większych zamówieniach dużo się płaci za przesyłkę.

Dodatkowo jak zamówisz jednorazowo za te 5 stówek to dolicz jeszcze cło i VAT, chociaż nie jestem pewien czy cło obejmuje też sex zabawki za taką kwotę Smile


RE: Mała inwestycja w zabawki - Glexab - 31-10-2015 20:37

do usuniecia


RE: Mała inwestycja w zabawki - rcielak - 05-11-2015 17:59

(30-10-2015 15:44)nicooo napisał(a):  Pozdrawiam osoby który kupują "gumki" przez internet albo sprowadzone nie wiadomo skąd facepalm

Kilka lat temu jak jeszcze nie było konkurencji na allegro to sprzedawałem takie "gumki". Zaznaczam, że sprzedawałem orginalne z przeznaczeniem do automatów. Można było kupić zależności od kursu w okolicach 70gr netto. Na allegro szły pięknie w pakietach 30sztuk za 50zł lub 1,99zł za sztuke. Dało się z tego wyciągnąć ładne kilka tysiaków/miesiąc.
Niestety Pany biznesmeny z allegro zaniżyły ceny tak, że dzisiaj większość sprzedawców bierze "podróby" z chin czy innego tajwanu.


RE: Mała inwestycja w zabawki - Lukasz5555 - 22-12-2015 15:40

Popieram ten biznes. Gdybyś miał większa sume do zainwestowania w to dzieło to by spokojnie można było z tego wyżyć Smile


Mała inwestycja w zabawki - Artinesse - 02-03-2018 00:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.