Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! (/Temat-Szukasz-diety-Dobrze-trafiles-123179)



Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! - StarZ - 29-10-2015 01:47

Witam!
Oferuję w pełni anonimowe ułożenie diety w zależności od Twoich potrzeb + gratis dorzucam plan treningowy (nie koniecznie na siłowni). Koszt diety to 40 zł, myślę że i tak nie jest to wygórowana cena za dietę + plan.

Może trochę o mnie.
Studiuję dietetyke zaocznie i sobie pracuję. W pracy mam dużo wolnego czasu dlatego chciałbym go jakoś mądrze zagospodarować. Zapraszam gorąco do skorzystania z moich usług Smile

Kontakt drogą mailową: [email protected]

Pozdrawiam Smile!


RE: Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! - szy1sw - 29-10-2015 23:15

Tak z ciekawości czym się zajmujesz że masz dużo wolnego czasu w pracy? Smile

co do tematu to specjalizujesz się w dietach hight carb, low carb?


RE: Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! - toomysai - 09-11-2015 16:40

40 zł za dietę? No powiem Ci szczerze, że wysoko siebie cenisz. Na forum można znaleźć tańsze diety i lepszy na przykład jak u mnie lub rekkiego Smile


RE: Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! - poterrr - 12-12-2015 18:13

ja wole isc do dietetyka za 100zl i mam badania wywiad a nie pisanie przez gg ale kto woli wsumie trenerzy personalni jak mariusz mroz czy inni biora po 200zl wiec...


Szukasz diety? Dobrze trafiłeś! - Majka - 08-09-2016 20:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.