Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pay per click serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: pay per click serwis (/Temat-pay-per-click-serwis-123150)



pay per click serwis - oski121 - 28-10-2015 13:44

Jest jakiś serwis który ma dosyć ciekawe stawki za kliki w linki ? Nie chodzi mi o shorte i adfly tylko zwykle kliki w dany link.


RE: pay per click serwis - danielh988 - 28-10-2015 15:03

Trafficmonsoon bardzo ciekawy

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka


RE: pay per click serwis - oski121 - 28-10-2015 16:36

Boże... Nie chodzi mi o cash linki tylko cos na wzór mspartners


RE: pay per click serwis - EarnToGame - 28-10-2015 19:03

Mozesz jeszcze cpm ale to grosze. Polecam adsense


RE: pay per click serwis - oski121 - 28-10-2015 22:33

Chodzi mi o coś takiego http://www.mspartners.co/pl/?get=commissions Gdzie płacone jest od unikalnego wejścia przez osobę gdzie stawki są za osobe a nie za 1000, Nie jestem pewien czy MsPartners jeszcze wypłaca dlatego nie chcę tam marnować czasu chyba że ktoś z was w nim działa. Pytam dlatego o taki serwis ponieważ znajomy kiedyś działał właśnie w takim serwisie podobnym do MsPartners (Można by rzec mspartners to kopia tamtego programu) Widzicie zresztą że stawki są bardzo dobre, i przy dobrym targecie wyciągnięcie 500-1000 uw nie było by najmniejszym problemem, Z drugiej strony nasuwa się pytanie na myśl kto normalny da 85 $ za 1000 klików z Polski.


RE: pay per click serwis - EarnToGame - 29-10-2015 15:47

Tylko wez pod uwage ze na te 1k uv ktos musi cos pobrac (mowa o ms) i grac w kasynie bo od tak to ci nie wyplaca


RE: pay per click serwis - JohnTayds - 30-10-2015 16:19

(28-10-2015 22:33)oski121 napisał(a):  Chodzi mi o coś takiego http://www.mspartners.co/pl/?get=commissions Gdzie płacone jest od unikalnego wejścia przez osobę gdzie stawki są za osobe a nie za 1000, Nie jestem pewien czy MsPartners jeszcze wypłaca dlatego nie chcę tam marnować czasu chyba że ktoś z was w nim działa. Pytam dlatego o taki serwis ponieważ znajomy kiedyś działał właśnie w takim serwisie podobnym do MsPartners (Można by rzec mspartners to kopia tamtego programu) Widzicie zresztą że stawki są bardzo dobre, i przy dobrym targecie wyciągnięcie 500-1000 uw nie było by najmniejszym problemem, Z drugiej strony nasuwa się pytanie na myśl kto normalny da 85 $ za 1000 klików z Polski.

Mspartners już nie wypłaca. Na początku naliczało bardzo dobrze, wysokie stawki, podwojenie przy 100 wejściach. Aktualnie nie ma konkurencyjnego serwisu, zbyt łatwo jest osiągnąć bierne wejścia (zarówno przez rozwój HYIP, jak i powszechność tego typu usług na rynku).
Pozdrawiam