Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ (/Temat-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-Sklepik-u-Artinesski-Konta-Facebook-weryfikacja-sms-konta-mailowe-onet-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-123108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet... - Artinesse - 09-11-2015 11:07

Z powodu zmian jakie wprowadzono na Facebooku, konta stażowe zostały na stałe wycofane z oferty mojego sklepiku. Dostępne są konta zwykłe bez weryfikacji i z weryfikacją sms. Można także zakupić u mnie konta mailowe onet oraz weryfikację sms. Zapraszam! Big Grin


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - mikiniki - 09-11-2015 11:09

A na chwilę obecną masz jakieś konta ? Czy na zamówienie wszystko ? Jesli masz, to poproszę PW..


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - Artinesse - 09-11-2015 11:16

mikiniki mam konta.
Napisałam na pw Smile.


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - Lexiw - 10-11-2015 21:59

Polecam, już kilkukrotnie zakupiłem konta Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - syndromx - 11-11-2015 23:56

kolejny zakup i oczywiście kolejny którego nie żałuję Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - mikiniki - 12-11-2015 12:06

Konta wysokiej jakości, widać że nie robione pochopnie. Polecam.


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - DDK - 12-11-2015 18:54

Kupiłem weryfikację SMS na 50 sztuk. Oczekiwanie kilka godzin, realizacja w pół godziny. Sama przyjemność z transakcji Cool


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - Artinesse - 12-11-2015 18:56

Dzięki DeDku Big Grin takie interesy to sama przyjemność.


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - ASTONEQ - 13-11-2015 12:55

Polecam wszystkim, bardzo dobry kontakt oraz jakość wykonywanych usług Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS & Konta mailowe onet ✭✭✭ - Eliteman - 14-11-2015 13:16

Również polecam! Szybko i fachowo Smile