Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ (/Temat-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-Sklepik-u-Artinesski-Konta-Facebook-weryfikacja-sms-konta-mailowe-onet-%E2%9C%AD%E2%9C%AD%E2%9C%AD-123108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta Facebook & weryfikacja sms & konta mailowe onet ✭✭✭ - Artinesse - 27-10-2015 14:42

✭✭✭ Witaj w sklepiku u Artinesski! ✭✭✭
√ Najlepsze konta, najniższe ceny!

Po długiej sprzedaży wszelkiego rodzaju kont Facebook, weryfikacji SMS i zdobyciu wielu zadowolonych klientów
postanowiłam założyć konkretny sklepik.

Cennik:
  • Konto Facebook zwykłe
    (zweryfikowane mailowo, zweryfikowane sms) - 1,40 zł. / szt. - NA ZAMÓWIENIE!
  • Weryfikacja sms konta Facebook - 1,00 zł. / szt. (+ usługa odsyłania kodów)
  • Konto mailowe onet - 1,00 zł. / szt. - NA ZAMÓWIENIE!

Każde konto Facebook posiada avatar. Konta są mieszane, mogą posiadać znajomych, polubienia, ale mogą być też czyste. Konta generowane ręcznie, bez użycia botów. Do każdego konta Facebook dodaję konto mailowe posiadające te same dane.

Numery telefonu pochodzą z Stanów Zjednoczonych. Są generowane przez serwer na usłudze next plus.

Sposób zapłaty:
  • Konto bankowe
  • Paypal (pod warunkiem wysłania pieniędzy bez prowizji (!)

Jeżeli komuś zależy na szybkim zakupie kont to polecam płatność poprzez paypal, pieniądze docierają od razu.
Poprzez konto bankowe trwa to do kilku godzin (w tygodniu), w weekend banki nie pracują.

Jak kupić?
    1. Napisz na pw, podaj ilość kont ile chcesz kupić oraz formę płatności
    (najlepiej nie co wcześniej złożyć zamówienie na konta).
    2. Otrzymasz ode mnie dane do wpłaty.
    3. Jeżeli dokonałeś wpłaty i hajs się zgadza od razu otrzymasz zakupione konta.

Zapraszam do zakupu! ♕



RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - piotrgk4 - 27-10-2015 15:29

Konto Facebook stażowe (2008-2014 - wysyłane losowo, zweryfikowane mailowo, nie zweryfikowane sms) - 3,00 zł. / szt. 5x=15zł
Ogólnie polecam najlepsze konta jakie można dostać na forum. Próbowałem od 7 różnych osób ale to co tutaj dostajemy jest klasą najwyższą Smile Kontakt bardzo dobry, żadnych problemów Smile Polecam jeszcze raz


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - seba123xd - 29-10-2015 19:20

Konta od Arti kupuję już od dłuższego czasu i jestem z nich bardzo zadowolony Smile
Czas otrzymania kont od złożenia zamówienia również jest na najwyższym poziomie. Absolutnie polecam! Big Grin


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - Krissu - 29-10-2015 19:24

Również mogę polecić - skorzystałem ze zweryfikowanych kont zwykłych i są jak najbardziej na najwyższym poziomie! Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - piotrekprorok - 30-10-2015 09:45

No to i ja dodam komentarz Cool Polecam jak najbardziej, szybki i miły kontakt, konta takie jak powinny. Wszystko ok Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - Lexiw - 30-10-2015 17:25

Polecam dobry kontakt i szybka oraz bezproblemowa transakcja Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - raluh - 30-10-2015 18:13

@[Artinesse] Kupie fb 6 kont po 1,4 zł. Odezwij się na PW


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - Artinesse - 30-10-2015 18:17

Ok napisałam Big Grin
zapraszam do zakupów


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - raluh - 30-10-2015 19:01

Jak najbardziej polecam, najszybsza transakcja jaką wykonałem na tym forum Smile


RE: ✭✭✭ Sklepik u Artinesski - Konta FB & Weryfikacje SMS ✭✭✭ - Artinesse - 31-10-2015 15:26

Osoby które korzystają z bota Techbyte a kupiły ode mnie konta zweryfikowane sms, mogą mieć sytuację, że na kontach, będzie wyświetlał się monit o podanie numeru telefonu do weryfikacji. Wtedy należy napisać do mnie i dodam ponownie te same numery do kont. Korzystając z tego bota, może się zdarzyć, że numery usuwają się same.