Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne strony ze streamami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Płatne strony ze streamami (/Temat-Platne-strony-ze-streamami-123060)

Strony: 1 2


RE: Płatne strony ze streamami - Damkofr - 27-10-2015 23:30

Sopcast premium w porównaniu do futbolhd to naprawdę jest duża różnica. Sopcast prawie jakbym na telewizorze w hd oglądał jakieś minimalne ścinki raz na 3 minuty były ale to raczej przez lokatorów ;D Polecam oglądałem dziś Bayern.


RE: Płatne strony ze streamami - tollusiek - 28-10-2015 11:27

(27-10-2015 20:39)piotrekprorok napisał(a):  Wydaje mi się, że na premium futbolhd sporo transmisji już oglądałem i prawdę mówiąc jeszcze mi się nie zdarzyło trafić na cięcia. Zaskoczyliście mnie Smile
Dzięki za sopcasthd.pl. Nie znałem jej wcześniej Smile w sumie 23 zł za 30 dni premium to nie tak wiele, trzeba wypróbować Smile

Dla mnie póki co najlepsza strona z płatnymi transmisjami. Warto dać nawet te 3 zł żeby sprawdzić jak to działa. Wiadomo, czasami zdarzą się jakieś przycinki, ale jeżeli to wina streamu to administrator od razu działa, żeby je wyeliminować.



(27-10-2015 23:30)Damkofr napisał(a):  Sopcast premium w porównaniu do futbolhd to naprawdę jest duża różnica. Sopcast prawie jakbym na telewizorze w hd oglądał jakieś minimalne ścinki raz na 3 minuty były ale to raczej przez lokatorów ;D Polecam oglądałem dziś Bayern.

To fakt. Jakość super. Tyle czasu oglądałem darmowe streamy nieraz w pikselozie to przerzucając się na sopcasthd jest po prostu idealnie. Nie jedne szlagiery chodziły bez zacięcia.


A i wspomnę jeszcze, że KSW też tam leciało i będzie lecieć w sobotę. W ogóle cała gala, gdzie walczył Adamek z Saletą też była i nie ścięła ani razu, choć zanotowałem spory przypływ ludzi podczas tej gali (bo ogólnie to tłumów jak na futbolhd póki co nie ma). Raz ścięło, ale to było wtedy, co ludziom z wykupionym PPV również przerwało transmisję, a tak to miodzio Smile
Cieszę się, że ktoś wypróbował stronkę i jest zadowolony. Tak więc chyba lepszej alternatywy nie znajdę Smile