Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Domena - Pytanie (/Temat-Domena-Pytanie-123047)



Domena - Pytanie - Kryminalista - 26-10-2015 00:40

Cześć ,założyłem domene pare miesięcy temu na naz*wa.pl , ale zauważyłem że przedłużenie domeny jest 2 razy droższe niż na niektórych stronach,jeśli za pare miesięcy przyjdzie termin przedłużenie moge ją przenieść na inny server np ovh i opłacić domene tam za tą mniejszą kwote ?
I czy nie strace pozycjonowania moich postów w google jest to dla mnie bardzo ważne z góry dzięki za odpowiedź


RE: Domena - Pytanie - lechoo - 26-10-2015 11:21

To jest bolączka tego rejestratora. Pierwsze przedłużenie trzeba u nich opłacic, potem można dopiero przeniesc do innego rejestratora.
Trzeba czytac regulaminy rejestracji domen "w promocji"


Domena - Pytanie - Mikey - 26-10-2015 13:19

Ale chyba mozna zrezygnować z przedłużenia domeny i nie jesteśmy do tego zobowiązani?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Domena - Pytanie - lechoo - 26-10-2015 13:30

(26-10-2015 13:19)Mikey napisał(a):  Ale chyba mozna zrezygnować z przedłużenia domeny i nie jesteśmy do tego zobowiązani?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.

Tak. Możemy nie opłacić i pozwolić na wygaśnięcie domeny.


RE: Domena - Pytanie - Kryminalista - 26-10-2015 18:25

Dzięki wielkie za odpowiedź temat do zamknięcia,wszystko wyjaśnione.