Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spam na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Spam na FB (/Temat-Spam-na-FB-123003)



Spam na FB - kusas - 25-10-2015 00:47

Witam, chciałbym się zapytac jaką metode polecacie pod spam na FB? Miałem pewną z której były niezłe pieniądze ale wszystko się kiedyś kończy Wink Zaplecze mam spore bo około 500 grup i 15 kont wiec możliwości wiele. Wiadomo, niby suby sie najbardziej opłaca ale jak zrobiłem 2k wejsc a 0 leadów to troche się podłamałem Angry


RE: Spam na FB - EarnToGame - 25-10-2015 01:57

Sa jeszcze skracacze, reffy np. gier. Co do subow to moze zmien program jaki promujesz.


RE: Spam na FB - kusas - 25-10-2015 01:59

wiadomo, ale dniówki po 7$ ze shorte jednak mi nie wystarczają Wink bo po za tym wypłąty co miesiąc tak średnio mi się podobają


RE: Spam na FB - EarnToGame - 25-10-2015 02:04

Hmm... Moze siec afilacyjna co placi % od sprzedanej uslugi ? To tyle co znam nie mam pomyslu. Jeszcze jak masz ciekawy pomysl np. na jakies www a nie masz $ na wykonanie to mozesz do mnie napisac dogadamy sie Smile


RE: Spam na FB - jasieeks - 25-10-2015 04:32

Apka,fanpage, wystarczy dobry tekst i kasa leci.


RE: Spam na FB - Krymi - 25-10-2015 07:51

up nie ********* bzdur... gdzie początkujący Ci ogarnie apke. Tokeny zbierze w miesiąc, apke puści i od razu ban. Jak nie używaleś apki to nie polecaj jej ludziom, którzy jej nie ogarniają i nic o niej nie wiedzą. Sam nie używalem, ale codziennie slychać te jęki "pro-earnerów", że im apki padają.


RE: Spam na FB - TomaszSW - 27-10-2015 23:46

ja prosilbym o wyjasnienie w kwesti apek ( jakis poradniczek dla poczatkujacych ) bo chcialbym chociaz zobaczyc jak to dziala , zawsze moze sie kiedys przydac ^^


RE: Spam na FB - maniek250 - 27-10-2015 23:59

(27-10-2015 23:46)TomaszSW napisał(a):  ja prosilbym o wyjasnienie w kwesti apek ( jakis poradniczek dla poczatkujacych ) bo chcialbym chociaz zobaczyc jak to dziala , zawsze moze sie kiedys przydac ^^

Nie licz na to że ktokolwiek napisze Ci taki poradnik Undecided


RE: Spam na FB - Waldes93 - 01-11-2015 21:47

Sproboj PPI i pomyśl nad nisza. SPAM Na amerykańskich grupach. 2$ za instalacjeWink