Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobki z zagranicznych firm a US - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Zarobki z zagranicznych firm a US (/Temat-Zarobki-z-zagranicznych-firm-a-US-122981)



Zarobki z zagranicznych firm a US - Kowal80 - 24-10-2015 13:05

Od kilku lat zarabiam na blogu na adsense i w sieciach afiliacyjnych. Czy zdarzyło Wam się że któraś z firm z zagranicy wysłała do US pismo o Waszych zarobkach w danej sieci. Właśnie jestem kontrolowany za 2012 rok bo firma netaffiliation wysłała właśnie do US pismo z moimi zarobkami za tamten rok. Babka powiedziała że firmy z zagranicy często właśnie wysyłają nawet z kilkuletnim opóźnieniem te pisma i mam teraz przedstawić wszystkie faktury bo ona musi sprawdzić czy wszystko rozliczyłem. Nie wiecie może czy google też wysyła takie powiadomienia do US? Na forum google piszą że nic nie wysyłają do US ale w netaffiliation też gdzieś pisali że nic nie wysyłają. Na szczęście to były moje początki więc wszystko powinno być ok. Podatki rozliczam na bieżąco.

Słyszał ktoś może o przypadkach że google też powiadomiło o zarobkach US?