Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wywiad nr.7 *Zythus* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: Wywiad nr.7 *Zythus* (/Temat-Wywiad-nr-7-Zythus-12289)

Strony: 1 2 3


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Parada - 22-08-2010 22:30

(22-08-2010 22:20)Killer napisał(a):  wywiady sa prowadzone wylaczenie z ekipa forum, wywiad mozna tez wygrac w forumowym restocku Smile

Z tego co pamiętam to był też wywiad z Satanem a z tego co wiem, to nie jest on już w ekipie LFE (Nie chodzi mi o CS'a)


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Kilol - 22-08-2010 22:37

A w tym tyg. miał być ze mną. =/ Fajny wywiad.


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Satan - 22-08-2010 22:44

parada ja w ekipie nie jestem ale nie jestem też zwykłym userem O_0 vip jestem ^^


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Lukisss - 23-08-2010 06:04

Strasznie chaotyczny wywiad...
Robisz tylko podstawowe pytanie, nie rozwijasz tematów. Więc to nawet nie można brać za wywiad.


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Yanke$ - 23-08-2010 07:18

Ogólnie rzecz biorąc wywiad wyszedł bardzo w porządku, a to głównie zasługa Zythusa i jego 'kreatywnych' odpowiedzi Wink Pytania też są już bardziej przemyślane i nie powtarzają się jak to miało miejsce wcześniej. Jedyny minus to taki - wspomniany przez Lukissa - że zadajesz tylko gotowce i strzelasz jak z automatu, a nie do końca na tym polega wywiad. Zazwyczaj osoba prowadząca wywiad ma pytania przygotowane "na czarną godzinę" gdyby zabrakło mu języka w gębie, a przygotowywuje tylko trzon. Następne pytania zazwyczaj są połączone z poprzednią odpowiedzią, tak jakbyś ciągnął historię.. Wink Także nad tym trzeba trochę popracować, a jak to załatwić będzie git malina ;D Na razie wszystko idzie na dobrej drodze, życzę sukcesów Tongue


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Lubelak - 23-08-2010 07:51

Nie znajduje gotowców mam własne przygotowane
wiec weź mnie nie denerwuj i nie udawaj znawcy


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - tyndyk23 - 23-08-2010 07:57

Wywiad spokoSmile Jak wybierani są kandydaci na wywiad? Jak coś to jestem chętny na to żeby ktoś ze mną przeprowadził wywiadzik małySmile


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Lubelak - 23-08-2010 08:00

dobra Wink
you next


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Yanke$ - 23-08-2010 09:04

Lubelak napisał(a):Nie znajduje gotowców mam własne przygotowane
wiec weź mnie nie denerwuj i nie udawaj znawcy
Nie denerwuj się Wink Mówiąc 'gotowce' mam na myśli pytania przygotowane, a nie znalezione <lol>. Więc chill out, a z wywiadami miałem sporo do czynienia.


RE: Wywiad nr.7 *Zythus* - Zythus - 23-08-2010 11:44

Co do "Jak wybierani są kandydaci na wywiad":
Lubelak napisał na SB: kto chętny na wywiad?

Odpisałem, że ja. Podał swoje gg i na gg wywiad się odbył. Tyle Smile

Cieszę się, że wam się podobał Big Grin Starałem się być "kreatywny", heh : )