Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - kubn2 - 15-01-2016 23:11

(15-01-2016 21:19)Scoobyx napisał(a):  Panie M. proszę używać mniej emotikon, ponieważ może być to irytujące dla niektórych odbiorców
Panie S. proszę zmienić awatar ponieważ może on być irytujący dla niektórych użytkowników.

(15-01-2016 21:19)Scoobyx napisał(a):  oraz może świadczyć o zaburzeniach emocjonalnych
Jedynym zaburzenie emocjonalne występuje u Ciebie, ponieważ wchodzenie do dziennika innego użytkownika i atakowanie autora za to jak prowadzi dziennik jest poza normalnością.

Wiem że potrafisz się wypowiadać na poziomie (np. w moim dzienniku) więc nie wiem czemu nie mogłeś napisać np. tak:
Cytat:Ale spamujesz tymi emotkami, co do wyników pamiętaj że grasz na koncie demo gdzie brokerzy mogą sprawiać, że osiągasz lepsze wyniki dlatego uważaj byś nie przejechał się na tym optymistycznym podejściu.
Przekaz ten sam wydźwięk milszy no i mniej pisania. Smile


@[mamrocik] a dziękuję Wink swoją drogą na jakich parach grasz i na jakie przedziały czasowe?


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 15-01-2016 23:13

Wiem to doskonale ,że miesiąc to zbyt krótki okres na przetestowanie poradnika.
Poradnik wygrałem za darmo i miałem przetestować jego działanie.
Jak się pewnie niektórzy domyślają, była albo nadal jest to zachęta do kupna poradnika.
Spokojnie jeszcze max miesiąc i zakończę mój zacny dziennik i albo zacznę grać na real albo albo będę nadal bawić się na demo.

edit :
gram tylko na eur/usd i jak sama nazwa poradnika wskazuje " Potęga 4h "

Jak widać są przeciwnicy jak i zwolennicy emotikonek.
Co do wypowiedzi Pana S. to potraktowałem to jak żarcik z jego strony, jeśli nie bawią go i innych moje emotikony to trudno .
Nie gniewam się On wyraził tylko swoją opinię Wink


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 15-01-2016 23:37

Nazwa poradnika nie wskazuje na jaki okres grasz opcje, tylko na jakim analizujesz wykres (według mnie) więc mogą byc to opcje 4h jak również 3dni


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 18-01-2016 18:06

Dziś dużo czasu i 2 pozycje na spokojnie.
Plus 9,27$
Minus -10$
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Uzyskałem odpowiedź na to dlaczego zwroty są różne,
mianowicie 2 zależy to od czasu trwania pozycji i sytuacji rynkowej.


RE: Dziennik - Forex - B_Y_K_U - 24-01-2016 20:16

Mamrocik żyjesz??? Jak idzie?Lol


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 24-01-2016 20:46

(24-01-2016 20:16)B_Y_K_U napisał(a):  Mamrocik żyjesz??? Jak idzie?Lol

Jeszcze żyje Xpokerface
Screen z poprzedniego tygodnia .
1 weszlo
4 nie weszło
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
ogólnie 31,07 na plus

W tym tygodniu mam więcej wolnego, więc powinno być więcej wejść.
Poczekamy zobaczymy.


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 24-01-2016 22:12

Pozwolę sobie przypomnieć moja sugestie - mając sygnał graj opcje na paru rożnych okresach, być może efektywność tego systemu jest na innym przedziale czasowym niż się spodziewasz. W najgorszym razie stracisz kilka sekund na parę dodatkowych kliknięć.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 31-01-2016 12:54

Ostatnie podsumowanie mojego grania impreza .
8 nie weszło Sad
2 weszło Jerk2
Jak widać nie poszło po mojej myśli. Może dlatego, że grałem każde możliwe wejście Xpokerface
Podobno gość kupił poradnik i to jego wynik :
"w ciągu tygodnia z 50k zrobiłem 75k a na prawdziwych pieniądzach z darmowych 100 zł w 3 dni 225"
jak widać można zarobić, ale potrzebne jest trochę szczęścia Huh .
Z początku na forexie czy opcjach binarnych szło mi nieźle Cool , a później buuum Lol .

Kończę prowadzenie mojego zacnego poradnika, bo kto chciałby oglądać słabe wyniki z moich poczynań.
ps.
Emotikony specjalnie dla Pana S. Idea

Proszę zamknąć temat 2


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 31-01-2016 17:04

To oznacza że długoterminowo gra na podstawie poradnika przynosi stratę? Big Grin


RE: Dziennik - Forex - Goonoos - 31-01-2016 17:08

Powodzenia ! Smile Na co się to wypłaca ?