Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 10-01-2016 18:16

up masz rację .
Z tym brokerem jest tak, że jest ale nie jest brokerem beka .
"za wydawanie licencji i jego regulację odpowiada Komisja Nadzoru Gier Hazardowych"
Najważniejsze aby hajs się zgadzał i abyśmy cosik zarobili, bo o to chodzi w tym dzienniku.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 14-01-2016 17:43

Trzeba się pochwalić wynikami impreza
Póki jeszcze wszystko wchodzi Rolleyes
kolejne 4 pozycje i wszystkie na plus
Przypadek ? beka Może i szczęście, a może jednak system z poradnika działa Cool .
Tak czy siak testujemy dalej Tongue
[Obrazek: podsumowaneeeeeee.jpg]

ps. Nie pytajcie dlaczego zwrot jest czasem 70+% a czasem 90%+ .


RE: Dziennik - Forex - smoku1996 - 14-01-2016 18:49

Tylko jak juz bedziesz bogaty nie zapomnij prowadzic dziennika!!! hehe Smile


RE: Dziennik - Forex - B_Y_K_U - 15-01-2016 17:42

Pięknie biznesmenie!!! Jedziesz i ciśniesz! 3 mam kciuki ziomasCool


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 15-01-2016 20:53

(15-01-2016 17:42)B_Y_K_U napisał(a):  Pięknie biznesmenie!!! Jedziesz i ciśniesz! 3 mam kciuki ziomasCool

Nie ma jak zarabiać na koncie DEMO Huh Idea .
--------------------------------------------------
Dziś jedna pozycja na plus
Znów dziwny procent , co dało 9,39$ zysku
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Jak na razie 9 pozycji na plus
1 na mius

I teraz bądź tu mądry człowieku i wejdź z real kasą beka .
Zobaczymy jak tam w kolejnym tygodniu impreza


RE: Dziennik - Forex - kubn2 - 15-01-2016 21:00

Obstawiam że te dziwne procenty się biorą z tego że grasz na koncie demo i chcą Ci pokazać że zobacz obstawisz i masz 93% zysku nic tylko otworzyć realne konto...tylko na realnym masz maks ~85% Jerk2


RE: Dziennik - Forex - Scoobyx - 15-01-2016 21:19

Panie M. proszę używać mniej emotikon, ponieważ może być to irytujące dla niektórych odbiorców oraz może świadczyć o zaburzeniach emocjonalnych wywołanych przez ową grę na forexie lub też opcjach binarnych. W przypadku dalszych problemów z przesadną ilością wstawianych emotikon na forach zalecam Panu udanie się do odpowiedniego specjalisty w celu zbadania się pod wyżej wymienionym kątem.
Pragnę zauważyć, że przesadne zadowalanie się wynikami na koncie demo nie jest dobre dla Pana psychiki. Brokerzy często stosują taktyki, aby te wyniki były o wiele lepsze, niż na koncie prawdziwym(real). W dalszym rozumowaniu prowadzi to do sytuacji, gdzie owa osoba, która nad wyraz jest usatysfakcjonowana swoimi wynikami zmienia konto na "real" i okazuje się, że już tak świetnie nie jest. Dochodzą tutaj bowiem emocje, stany psychiczne których na koncie demo nie uświadczymy.
Dochodząc do sedna sprawy, osoba która nie ma pojęcia o formacjach, świecach, podstawowych analizach technicznych i fundamentalnych może doprowadzić do utraty całego depozytu wcześniej wpłaconego na konto "real".
Niezmiernie miło by mi było, gdyby ten dziennik był prowadzony na godnym poziomie prawdziwego trader'a.

Pozdrawiam Sx.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 15-01-2016 21:47

(15-01-2016 21:00)kubn2 napisał(a):  Obstawiam że te dziwne procenty się biorą z tego że grasz na koncie demo i chcą Ci pokazać że zobacz obstawisz i masz 93% zysku nic tylko otworzyć realne konto...tylko na realnym masz maks ~85% Jerk2

Tak, domyśliłem się, ale zawsze można zmienić brokera, ważne aby pozycje wchodziły. Tak przy okazji ładnie tam u Ciebie z wynikami.

Drogi Panie S.
Odpowiadając na Pańską wypowiedź :
Rozumiem Pańskie zniesmaczenie, aczkolwiek lubię używać emotikony.
Pierwszy raz ktoś zwrócił na to uwagę.
Jestem osobą z dużą dawką humoru, czasem za bardzo.
Z moją głową wszystko jest w porządku. ( jeszcze )
Grałem na realnym koncie i trzymałem emocje na wodzy.
( może dlatego że nie szkoda było mi kapitału )
Po prostu nie chcę dawać suchych informacji.
Tylko wnieść jakieś emocje dla czytającego.
Każde zagranie jest sprawdzane na poprawność rzetelności u innego brokera jak również na platformie forex.
Gdyby testy się powiodły wszedłbym na początku z minimalną kwotą.
Czy jestem traderem hmmm...
Raczej jeszcze testerem, ale dzięki za zwrócenie uwagi, przemyślę to...

ps. Obyło się bez emotek ( ciężko było )


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 15-01-2016 22:58

To akurat dobrze że na demo testuje strategie kupioną za parę złotych. Tylko przy tak małej ilości pozycji obawiam się żeby dojść do jakichkolwiek wiarygodnych statystyk zajmie Ci lata, biorąc pod uwagę że masz różne okresy czasowe na których skuteczność może być różna. Polecam grać parę pozycji jednocześnie na rożnych okresach czasowych żeby było co analizować.

Tak samo jak z forexem - ale tam nasuwa się wniosek żeby przetestować z RR 1:1 albo 1:2 i zagrać min 300 pozycji i jak dalej skuteczność utrzymałaby się na poziomie 60% to wpłacać kasę. Bo z tych Twoich 30dni testowych zupełnie nic nie wynika.

Odnośnie emotem popieram Sx Smile


RE: Dziennik - Forex - B_Y_K_U - 15-01-2016 23:09

(15-01-2016 20:53)mamrocik napisał(a):  
(15-01-2016 17:42)B_Y_K_U napisał(a):  Pięknie biznesmenie!!! Jedziesz i ciśniesz! 3 mam kciuki ziomasCool

Nie ma jak zarabiać na koncie DEMO Huh Idea .
--------------------------------------------------
Dziś jedna pozycja na plus
Znów dziwny procent , co dało 9,39$ zysku
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Jak na razie 9 pozycji na plus
1 na mius

I teraz bądź tu mądry człowieku i wejdź z real kasą beka .
Zobaczymy jak tam w kolejnym tygodniu impreza
Konto demo czy nie, testujesz poradnik i spoko to wyglądaSmile Wprawiasz sięTongue