Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - B_Y_K_U - 03-01-2016 02:15

Powiem, że super że to testowałeś i informowałeś nas o postępach z tym poradnikiemSmile Szacunek!
Wg mnie jeśli sytuacja tak się potoczyła, że jesteś na - a dostosowałeś się do rad autora zawartych w poradniku i niczego nie przeoczyłeś (wierzę tu w Twoje umiejętnościTongue) to przyczyną raczej nie jest zbyt mała częstotliwość grania... No chyba, że pozycje były otwierane "na siłę" z braku czasu w co nie chce mi się zbytnio wierzyć, bo to konto demo i miałeś za zadanie sprawdzić czy poradnik działa, więc po co?Smile
Nie wiem jakie mogą być konkretne przyczyny tego niepowodzenia, ponieważ jeszcze nie zdecydowałem się na kupno poradnika i nie wiem co w nim jest, ale spoko byłoby poszukać owych przyczyn.
Jeśli naprawdę nie da się na tym zarobić widocznie nie jest to taka "potęga" jak mówił autor...Tongue
Zobaczymy jak pójdzie z opcjami, może tam się odbijesz i poczujesz o co kamanCool
RESPEKT!


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 09-01-2016 17:17

Okej tak jak obiecałem zabieramy się za test opcji binarnych Cool
Ten test trzeba traktować z przymrożeniem oka, ponieważ musiałem zmodyfikować nieco poradnik,ale może to da lepsze wyniki.
Garstka informacji o brokerze :
Binary.com
konto demo
ciekawostka : wyczytałem, że ta strona jest podczepiona pod hazard beka jak u buka .
Więc od zysków nie płacimy podatku impreza .
Ale to tylko moje przypuszczenia Xpokerface .
minimum depozyt : 5-10$
aha jeszcze co mnie mile zaskoczyło, czego nie mają inni brokerzy :
sami ustalamy po jakim czasie ma się zamknąć pozycja (wpisując czas)
Każdy może się pobawić na koncie demo Huh
-----------------------------------------------------------------------
Podsumowanie :
6 pozycji ( w tym 2 jako jedna, bo źle popatrzyłem przy otwieraniu pozycji)
5 na plus
1 na minus
Także jestem 21,46 $ na plus impreza
[Obrazek: image.jpg]

ps. Post będę dawał co kilka dni lub pod koniec tygodnia, bo troszkę muszę się na wklejać do painta impreza aby to ładnie wyglądało Lol .


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 09-01-2016 21:11

Od wszystkiego możesz nie płacić podatków pytanie kiedy dostaniesz niespodziankę od US Smile

Nie lepiej zrobić screena historii np przy pomocy "narzędzie wycinanie" i wrzucić ?


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 09-01-2016 21:41

Chodzi o to, że wpłata i wypłata na skrila Smile
No nie ważne Lol
Ja jestem Paint Masterem , korzystam tylko z niego 2


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 09-01-2016 23:39

A na innych brokerów nie można skrilem wpłacać i wypłacać? pytam bo chyba nie rozumiem co masz na myśli Big Grin


RE: Dziennik - Forex - kubn2 - 10-01-2016 00:03

@[mamrocik] ładnie poszło Wink swoją drogą grasz jakąś strategią z sieci?
@snake chyba ma na myśli to że wpłacając przez skrilla i wypłacając na niego to US nie sięga skrilla i gdy wpłaci z skrilla 100$ ugra na opcjach 1000$ i to wypłaci na skrilla a potem z skrilla na konto bankowe to wpisze to jako przychód z hazardu który nie jest obarczony podatkiem bo US nie bd wstanie zweryfikować czy z skrilla był to hazard czy opcje. Wink (przynajmniej tak mi się wydaje impreza )


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 10-01-2016 00:27

Można, ale chodziło mi o to, jak kolega wyżej napisał , do skrila podczepiasz kartę i git Big Grin
Ale oczywiście najpierw trzeba zacząć zarabiać a nie jak ja gdybam impreza i testuje Xpokerface.
Tak strategia z sieci , pierwszy post przeczytaj i będzie wszystko jasne Smile .


RE: Dziennik - Forex - kubn2 - 10-01-2016 01:19

Właśnie widziałem, ale to była strategia na forex więc uznałem że mogłeś zmienić strategię przechodząc na opcje Smile powodzenia popatrze jak Ci idą testy jak pójdą dobrze to może i ja się skuszę na tą strategię Smile


RE: Dziennik - Forex - B_Y_K_U - 10-01-2016 03:10

Jedziesz mamrocik!!! Obserwuję i 3 mam kciuki za Ciebie i kolegę powyżej równieżSmile


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 10-01-2016 17:17

(10-01-2016 00:03)kubn2 napisał(a):  @[mamrocik] ładnie poszło Wink swoją drogą grasz jakąś strategią z sieci?
@snake chyba ma na myśli to że wpłacając przez skrilla i wypłacając na niego to US nie sięga skrilla i gdy wpłaci z skrilla 100$ ugra na opcjach 1000$ i to wypłaci na skrilla a potem z skrilla na konto bankowe to wpisze to jako przychód z hazardu który nie jest obarczony podatkiem bo US nie bd wstanie zweryfikować czy z skrilla był to hazard czy opcje. Wink (przynajmniej tak mi się wydaje impreza )

Jeżeli US nie bd wstanie zweryfikować to nie da się tak zrobić u jakiegokolwiek innego brokera ? skrilla mają chyba wszyscy brokerzy