Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 24-12-2015 11:26

(24-12-2015 10:17)klook napisał(a):  PPS Ludzie, którzy kupili poradnik wychodzą na plus, wystarczy wejść w mój temat.
Jeżeli nie wierzysz porozmawiaj z nimi.

Tak i potwierdzeniem tego będzie plik pdf....

Aktualnie sam nie jesteś w stanie potwierdzić że wychodzisz na plus, wiec polecam zacząć od siebie a następnie odsyłać do nabywców poradnika.

Nie rozumiem jak ludzie mogą coś kupować jeżeli sprzedawca unika weryfikacji swoich słów.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 24-12-2015 12:08

Hejty hejty i jeszcze raz hejty beka
Czytanie ze zrozumieniem by się przydało... Xpokerface
lub przeczytanie chociaż kilku stron wcześniej.
Czyżby to był odwet za wypowiedź na temat stronki która pomnaża bitcoiny Jerk2 ?
Mniemam, że TAK impreza
( Autor się troszeczkę zdenerwował Huh )

aha jeszcze kilka słówek : po przeczytaniu poradnika można grać na giełdzie Smile


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 24-12-2015 12:24

Grać na giełdzie możesz nawet nie czytając poradnika Smile wydaje mi się że autorowi posta chodziło raczej o efektywność tej gry.


RE: Dziennik - Forex - chmura86 - 24-12-2015 12:29

aha jeszcze kilka słówek : po przeczytaniu poradnika można grać na giełdzie Smile
[/quote]
no to pokaz mi swoja gre na gieldzie tylko nie z darmowym kontem bo to smiech by to nazwac grabeka . odwet? to ty sie wbijasz w nie swoj temat i pierdoly piszesz . ja kazde swoje slowo potwierdzilem screenem z wyplata nie to co ty pokazujesz ile to zarabiasz na darmowym koncie Sad tylko gdzie te zarobki minusowe facepalmJerk


RE: Dziennik - Forex - Dunno - 24-12-2015 12:34

@[chmura86] Kończ waść, wstydu oszczędź. Chłopak próbuje grać na koncie demo i nie wychodzi mu, no bywa. Ale to nadal nauka i raczej większy bUl byłby, gdyby zaczął grać na normalnym koncie bez żadnych prób na demo. A co do Twojej pseudo-zemsty to naprawdę sobie oszczędź. Promujesz piramidę finansową, która selektywnie wypłaca i masz do kogoś pretensje, że przestrzega innych użytkowników by w to nie wchodzili, bo na 70% stracą swój wkład. Otrzymałeś 3 razy wypłatę? Gratuluję, ale branie tylko jednej osoby jako przykład na wypłacalność serwisu to czysta głupota okraszona arogancją Sex


RE: Dziennik - Forex - chmura86 - 24-12-2015 12:37

ale jak mozna namawiac kogos do gry jesli samemu sie nic nie wygrywa ? nadal mnie to zastanawia


RE: Dziennik - Forex - zjadamkredki - 24-12-2015 12:39

@[chmura86] to idź i graj na realnej gotówce jak taki dobry jesteś, a nie tu siejesz ferment.


RE: Dziennik - Forex - chmura86 - 24-12-2015 12:41

wole grac na gieldzie kryptowalut a nie jak kolega tematowiec grac na demo i nic nie wygrywac buhahahabeka a po drugie nigdy nie gralem na kontach demo zawsze gram za gotowke


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 24-12-2015 13:08

Oj ludzie ludzie Lol .Zakończmy tą dyskusje. Niech każdy wyciągnie wnioski i pozwoli mi dalej działać.
Niech będzie, że to moja wina. Trzeba ustąpić...
Komu nie chce się czytać poprzednich postów, napiszę jeszcze raz:
gram na demo aby sprawdzić skuteczność poradnika.
a że aktualnie jestem na minus ,opisane w poprzednich postach dlaczego tak jest.
Jeszcze tydzień i zrobię podsumowanie i zobaczymy co dalej Smile
Jeśli komuś się nie podoba, że gram na demo trudno, jakoś to przeboleję Tongue

aż się serwer przeciążył od moich wypocin impreza


RE: Dziennik - Forex - DetektywMonk - 24-12-2015 14:40

nam nie chodzi o to czy ty grasz tam sobie na demo czy na real tylko o autora poradnika i twoja reklama u siebie w dzienniku.
Chodzi o to ze ktoś kto zainteresuje sie giełda kupi poradnik od kolesia ktory nie ma pojecia o grze na gieldzie(skoro robi poradniki i sprzedaje za pieniadze) bo ty co drugi post tak zachecasz do tego poradnika wrzucajac screeny z gry na demo. Wrzuc chodziaz jeden jak z pomoca poradnika grasz na real , moze sie wydawac ze to to samo, ten sam wykres tylko ze do gry na real dochodzi psychologia czyli 90% wiedzy o giełdzie, narazie prezentujesz pozostałe 10% wiedzy technicznej. Innymi slowy zachwalasz poradnik w 100% kozystajac tylko z 10%