Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - radek0389 - 18-12-2015 11:43

Myślę ze analizujesz nieudane zagraniaSmile. Tak wiec widzisz w nich swoje błędy, nietrzymanie się zasad? Czy bardziej wynikają one z dziwnych zachowań rynku, uchybień brokera czy może niedoskonałości strategii?
Jestem ciekawy spostrzeżeńSmile.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 18-12-2015 21:57

(18-12-2015 11:43)radek0389 napisał(a):  Myślę ze analizujesz nieudane zagraniaSmile. Tak wiec widzisz w nich swoje błędy, nietrzymanie się zasad? Czy bardziej wynikają one z dziwnych zachowań rynku, uchybień brokera czy może niedoskonałości strategii?
Jestem ciekawy spostrzeżeńSmile.

Jasne, że analizuje Sex . hmmm Xpokerface więc tak teoretycznie powinienem popatrzeć na jakieś ważne wiadomości gospodarcze i wtedy nie grać, ponieważ rynek szaleje stąd te duże straty smutny .
Zastanawiam się nad grą na opcjach binarnych z tym poradnikiem.
W następnym tygodniu przedstawię małe podsumowanie.
------------------------------------------------------------------
A teraz przejdźmy do konkretów facepalm
Dzisiejsze zagrania plus i minus facepalm

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Także jestem 281,65 zł na plus Tongue beka


RE: Dziennik - Forex - snake1415 - 18-12-2015 22:35

Dzisiaj nie było nic ciekawego w kalendarzu ekonomicznym dla edka.

W tym poradniku piszę żeby ryzykować 1200PLN przy potencjalnym zysku 400PLN? 400PLN zysku na edku dla 1 lota to zapewne około 15 pipisów ?


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 18-12-2015 23:27

(18-12-2015 22:35)snake1415 napisał(a):  Dzisiaj nie było nic ciekawego w kalendarzu ekonomicznym dla edka.

W tym poradniku piszę żeby ryzykować 1200PLN przy potencjalnym zysku 400PLN? 400PLN zysku na edku dla 1 lota to zapewne około 15 pipisów ?
Fakt dziś nic nie było,
Nie jest tak napisane beka aby ryzykować 1200 zeta ,a zysk Ciupkę mniej niż 15. Pisałem już, ale oczywiście nie chce Ci się przejrzeć kilku stron mojego zacnego dziennika impreza beka.
Stop loss jest zróżnicowany. Czasem mniej czasem więcej Huh .


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 21-12-2015 21:03

Zaszalałem dziś Xpokerface

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
sorki ale aktualnie -972,99 na minus facepalm

Dochodzę do wniosku, że aby coś ugrać trzeba otwierać kilka pozycji dziennie, a nie jak ja 1 czy 2 smutny .


RE: Dziennik - Forex - ksipa - 22-12-2015 15:09

wg mnie trzeba otwierać pozycję, gdy ma się ku temu dobre przesłanki, a nie otwierać pozycje na siłę. mogą być dni, podczas których nie pojawi się sygnał do otwarcia pozycji.


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 23-12-2015 15:17

(22-12-2015 15:09)ksipa napisał(a):  wg mnie trzeba otwierać pozycję, gdy ma się ku temu dobre przesłanki, a nie otwierać pozycje na siłę. mogą być dni, podczas których nie pojawi się sygnał do otwarcia pozycji.
Dobrze prawisz, ja gram wszystko, gdy tylko mam czas Xpokerface i stąd te straty...
-----------------------------------------------------------------
Poniedziałkowe zagranie :
Angry minus i plus
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
stan konta -930,62 smutny
EDIT :
wpadła pozycja na plus, wrzucę kiedyś Tongue .
stan konta -525,36
Na dziś już starczy.

Dostałem info od brokera, że podobno w wigilę tzn , przed zamknięciem czy zaraz po zamknięciu giełdy trzeba obserwować rynek, ponieważ GRUBE RYBY atakują !
Nie warto wtedy ustawiać stop losów, ponieważ skoki będą duże . Tak powiedział gość od brokera Big Grin . Będę obserwował Tongue


RE: Dziennik - Forex - chmura86 - 24-12-2015 08:10

hahahja widze jestes bogaczemfacepalm grajac na kontach demo. i widac jaki z ciebie amator jesli piszesz ze konto demo a real to to samo. lec kup sobie jeszcze pare poradniczkow Jerk bo widze jestes tak obladowany hajsem ze szok


RE: Dziennik - Forex - klook - 24-12-2015 10:17

(24-12-2015 08:10)chmura86 napisał(a):  hahahja widze jestes bogaczemfacepalm grajac na kontach demo. i widac jaki z ciebie amator jesli piszesz ze konto demo a real to to samo. lec kup sobie jeszcze pare poradniczkow Jerk bo widze jestes tak obladowany hajsem ze szok
Chociaż w Wigilię byś odpuścił sobie polaczkowe plucie jadem.

PS Autor tematu nie dał grosza za ten poradnik.

PPS Ludzie, którzy kupili poradnik wychodzą na plus, wystarczy wejść w mój temat.
Jeżeli nie wierzysz porozmawiaj z nimi.

PPPS Psy szczekają, karawana jedzie dalej...


RE: Dziennik - Forex - DetektywMonk - 24-12-2015 10:36

klook prosze cię skoro uważasz ze po przeczytaniu jakiegos poradnika mozna grac na gieldzie to pewnie sam na nim tracisz.
gielda to nie szafa ze po przeczytaniu instrukcji wszystko bedzie hułało, zeby byc dobrym traderem trzeba spedzic przed wykresami tysiące godzin, no ale przynajmniej zarobisz sobie na niedoswiadczonych i odbudujesz stop lossy