Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik - Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik - Forex (/Temat-Dziennik-Forex-122827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik - Forex - Domel32 - 14-11-2015 21:54

Zwiększanie wolumenu przy wygranych nie jest metodą , która zapewni Ci stały zysk Smile


RE: Dziennik - Forex - PremAccHack - 14-11-2015 22:29

Nic z tego dziennika nie bedzie, na demie nie umiesz grac. Zainwestuj prawdziwe pieniądze dojdą emocje i przegrasz wszystko w góra 2 tygodnie. Masz słabą psychikę dlatego nie jesteś w stanie wyjść na plus


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 14-11-2015 23:20

(14-11-2015 22:29)PremAccHack napisał(a):  Nic z tego dziennika nie bedzie, na demie nie umiesz grac. Zainwestuj prawdziwe pieniądze dojdą emocje i przegrasz wszystko w góra 2 tygodnie. Masz słabą psychikę dlatego nie jesteś w stanie wyjść na plus

Jak to grać nie umiem ? Jerk .
Gram według wskazówek w poradniku, testuje system.
Skąd Ty możesz wiedzieć jaką mam psychikę beka ?
Jeszcze 6 dni abym przekroczył miesiąc testów.
Licząc pipsy jestem dużo na plus, biorąc pod uwagę oczywiście wynik w pipsach u poprzedniego brokera. impreza


RE: Dziennik - Forex - outdoor - 15-11-2015 13:32

(14-11-2015 22:29)PremAccHack napisał(a):  Nic z tego dziennika nie bedzie, na demie nie umiesz grac. Zainwestuj prawdziwe pieniądze dojdą emocje i przegrasz wszystko w góra 2 tygodnie. Masz słabą psychikę dlatego nie jesteś w stanie wyjść na plus

dokladnie.
typ siedzi na demo niecały miesiąc i mysli ze bedzie wygrywał bo wpłacił na konto jakiemuś wyzyskiwaczowi za poradnik.
chciałbym zobaczyc ten poradnik posmiałbym sie


a tak BTW. skoro ten poradnik dziła to czemu na real z nim nie pojdziesz? ;>
obstawiam ze w tydzien wyzerowałbyś konto


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 15-11-2015 14:15

Nareszcie jakieś HEJTY Jerk .
Dobrze, że w końcu się pojawiły impreza .
Da da da, to do myślenia i do zastanowienia przed kupnem poradnika Xpokerface .

Ludziska takie małe info dla Was :
1. Po pierwsze dostałem poradnik za darmo Smile
2. Testuje go, oczywistą rzeczą jest, że nie wejdę w ciemno z kasiorką bez przetestowania na forexa Tongue
3. W cale nie myślę, że będę wygrywał,po to jest demo aby sprawdzić poprawność systemu Cool
4. Gdyby niektórzy przeczytali początkowe moje posty, zauważyli by, że teraz gram na innym koncie Undecided

Jeśli jeszcze o coś chcecie zapytać lub podyskutować śmiało Jerk2 , nie mam nic do ukrycia 2.


RE: Dziennik - Forex - zjadamkredki - 15-11-2015 14:24

Easy, nie przejmuj się jakiś no-name'em napinaczem ;D


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 16-11-2015 21:10

(15-11-2015 14:24)zjadamkredki napisał(a):  Easy, nie przejmuj się jakiś no-name'em napinaczem ;D

Nie mam zamiaru, w końcu to nie mój poradnik Tongue .
------------------------------------------------------------
Dziś 3 pozycje.
[Obrazek: oki.jpg]
Domyślam się, dlaczego ktoś miał namyśli, że wyzeruje sobie konto Tongue
ponieważ 5000zł to troszkę mało jak na granie 1 lotem impreza .
------------------------------------------------------------
Teraz robię sobie przerwę tydzień czy dwa.( Za dużo na głowie Rolleyes .)

Także tego Lol 12,54 na plus u tego brokera Tongue

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Ogólnie ponad 400 zł na plus od czasu otrzymania poradnika ( niecały miesiąc )

Jeśli ktoś śledził temat, widział Rolleyes
,że udało mi się osiągnąć około 100 pipsów .
Mało czy dużo to zależy jakim wolumenem byśmy grali Smile .
------------------------------------------------------------
Podsumowując
Nasuwa się pytanie : Czy warto kupić poradnik ?
Nie otrzymałem, żadnych gratyfikacji finansowych, za prowadzenie mojego poradnika, gdyż był nią poradnik Xpokerface .

Jestem obiektywny i odpowiedź zostawiam Wam, drodzy użytkownicy Cool .

Więc wracam za jakiś czas i będę dawał raport co tydzień, lecz to jeszcze zbyt krótki okres aby wskoczyć na szerokie wody z kontem REAL 2 .
Dzięki za czytanie moich wypocin beka .
Proszę o nie zamykanie tematu.


RE: Dziennik - Forex - klook - 21-11-2015 17:44

Grając moim wolumenem byłoby ponad 4000 zł!
Tak czy inaczej, +400 zł przez niecały miesiąc pierwszego testowania strategii to bardzo dobry wynik.
Wiedzą o tym hejterzy, którzy nagle zamilkli. Smile


RE: Dziennik - Forex - deidara3210 - 21-11-2015 19:43

Nie przejmujcie się takimi ludźmi, nie każdy rozumie co to forex ( w tym ja ) bądź opcje binarne ( w czym już bardziej się orientuję ) i typowe janusze nie mają pojęcia na ten temat i tylko potrafią pisać że na tym się nie da zarobić... Niektórzy kierują się tym że w internecie w większości ludzie tylko opisują jaki to cudowny system zarabiania, no tak w sumie coś mogło by śmierdzieć bo wszyscy zadowoleni i wgl, a co ma napisać typowy "kowalski" ? "No witam jestem Janusz Kowalski, i wpłaciłem 10 tyś w forex ale przegrałem bo... Bo nie umiałem grać" ? Jak nie macie wiedzy na ten temat bądź ściska was zazdrość że ktoś kto się na tym zna napisał dobry poradnik to możecie zachować to sobie Smile


RE: Dziennik - Forex - mamrocik - 02-12-2015 13:37

Hejeczka Xpokerface
Wracam do prowadzenia dziennika.
Zaczynam od 10 000 zł.
Gram wolumenem 1 LOT.

Na 12 zagranych pozycji 8 weszło .
Niestety nie miałem wiele czasu dlatego tylko tylkosmutny .
Przez 10 dni , zarobiłem 1670,14 zł . impreza
Czyli całkiem całkiem Lol .
Co jest w tym najlepsze, że poświęciłem na ten zarobek niecałe 30 minut ! Rolleyes
Po niżej screen przedstawiający moje zagrania. ZIELONO Cool
Po malutku przekonuje się do tego systemu, że system działa, nie zależnie gdzie gramy.

[Obrazek: Bez_tytu_u_25.jpg]

Także jestem 1670,14 zł na plus Tongue