Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIsze, konwersje itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: NIsze, konwersje itp (/Temat-NIsze-konwersje-itp-122821)



NIsze, konwersje itp - JustinTime - 20-10-2015 23:55

Siemanko, działam w necie już od 2 lat(około) miałem przerwy tzn wiadomo hajs był to nie zarabiałem, hajsu nie było to zarabiałem. W necie zarobiłem około 20k, (kiedyś bywały dniówki 300zł) (życiówka 1k) ale nigdy nie mialem konkretnej niszy, a co więcej nigdy nie miałem konwersji powyżej 2%. Ogólnie całe życie spamowałem filmy, transmisje itp. Gdzie czasami bywało nawet 500 uv bez leada. Dokładniej stawiałem na ilośc, a nie jakość. Interesuje mnie aktualnie konwersja(głównie). Tutaj pytanie czy bez facebooka, własnej strony internetowej to ma sens? Czy są jeszcze nisze które nie opierają się na apkach, spamie fb, lub własnej stronie internetowej?


RE: NIsze, konwersje itp - Rav656 - 21-10-2015 00:12

To na czym chesz zarabiać wyrzucajac fb i strony internetowe? Zostaje Ci YouTube i inne serwisy video... No i pliki i strony warezowe Wink


RE: NIsze, konwersje itp - full2000 - 21-10-2015 13:46

Oczywiście że są takie nisze, były i zawsze będą Wink
Inne serwisy społecznościowe, serwisy video ...
Tylko dlaczego wykluczasz własne strony ?


RE: NIsze, konwersje itp - Klin - 21-10-2015 14:16

Konwersja średnio +10%

Czemu wyrzucasz własną www?


RE: NIsze, konwersje itp - JustinTime - 21-10-2015 14:32

Wykluczam(póki co) własną stronę internetową bo aktualnie nie mam zbyt dużych środków na pozycjonowanie a po drugie jestem w tym tak zielony jak nasz rząd w rządzeniu krajem Big Grin


RE: NIsze, konwersje itp - aero2 - 21-10-2015 14:54

No trochę kosztuję pozycjonowanie, ale warto zainwestować te parę złotych miesięcznie i masz ruch na stronie, nie musisz więcej spamować.Smile


RE: NIsze, konwersje itp - JustinTime - 21-10-2015 16:17

Czy znacie strony gdzię po prostu więcej zapłace a dostanę domene, hosting + jakieś automatyczne wgranie wordpressa?


RE: NIsze, konwersje itp - Krakersik - 21-10-2015 16:19

(21-10-2015 16:17)JustinTime napisał(a):  Czy znacie strony gdzię po prostu więcej zapłace a dostanę domene, hosting + jakieś automatyczne wgranie wordpressa?

Polecam Ci "hosting house". Instalacja wordpressa automatyczna Smile