Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange (/Temat-Buckshee-Darmowy-Internet-mobilny-dla-uzytkownikow-Orange-122819)



Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - rayden - 20-10-2015 22:18

[Obrazek: app.png]
Buckshee to aplikacja która umożliwia darmowe korzystanie z mobilnego Internetu w zamian za oglądanie reklam. Usługa dostępna jest obecnie dla klientów sieci Orange.

Oferta Buckshee dostępna jest obecnie wyłącznie dla użytkowników sieci Orange - zarówno abonamentowych, jak i prepaid. Aby z niej skorzystać należy zainstalować aplikację Buckshee z Google Play, wypełnić dane do profilu i przed rozpoczęciem połączenia internetowego uruchomić włącznik w aplikacji.

Po uruchomieniu Buckshee cały ruch internetowy na smartfonie nie jest taryfikowany. Można korzystać ze wszystkich aplikacji, komunikatorów i przeglądarki internetowej. Reklamy pokazują się proporcjonalnie do zużytego transferu i upływającego czasu. Po połączeniu telefonu z siecią Wi-Fi wyświetlanie reklam jest wstrzymywane.

W niedalekiej przyszłości autorzy aplikacji mają nadzieje podpisać umowy z pozostałymi operatorami komórkowymi w Polsce i udostępnić Buckshee dla wszystkich zainteresowanych darmowym mobilnym Internetem.


źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/buckshee-darmowy-internet-mobilny-dla-uzytkownikow-orange,2,3,34582.html



Testował to już ktoś? Bo przypadkowo udało mi się znaleźć takie cudo. Dzisiaj nie mam warunków, ale jutro na pewno z testuje i zdam relacje Smile


RE: Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - Damkofr - 20-10-2015 22:20

Wie ktoś jaka prędkość internetu wchodzi w gre?


RE: Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - Pasza dla konia - 20-10-2015 22:24

Chodzi bardzo wolno, reklam od cholery...


RE: Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - luki1617 - 29-10-2015 16:48

Pobrałem aplikacje żeby przetestować i prędkość 1.5Mbps reklama co minute


RE: Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - MistGun - 05-11-2015 18:31

Pisze mi " Please active mobile data" co zrobić?


RE: Buckshee: Darmowy Internet mobilny dla użytkowników Orange - Raster96 - 05-11-2015 18:50

Włącz dane mobilne. Tongue