Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Październikowy restock - informacje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Październikowy restock - informacje! (/Temat-Pazdziernikowy-restock-informacje-122806)



Październikowy restock - informacje! - FireGifts.pl - 20-10-2015 17:43

Użytkownicy! Smile

Najbliższy restock odbędzie się w nieco zmienionej formule! Smile

Po pierwsze rezygnujemy z powiadomień o dokładnej porze restocka dla posiadaczy kont Fire Premium! Uznaliśmy to za właściwe postępowanie, gdyż mają oni już większą liczbę punktów dzięki mnożnikowi, a także szansę na zdobycie lepszych nagród! Smile

Dwa bardzo ważne punkty przed nami!

1. Nagrody zostaną udostępnione w ciągu pierwszej godziny po zakończeniu odliczania zegara! Żeby uniknąć problemów dokładnie wyjaśnię, a mianowicie zegar kończy odliczanie o 21, co oznacza, że nagrody zostaną udostępnione między godziną 21 a 22, ale dokładnej pory oczywiście nie wskażemy.

2. Captcha - Tutaj wielu z Was miało uwagi, ale rozwiązaliśmy ten problem. Tak to będzie wyglądało!

Informujemy również, że dzięki zmianom wprowadzonym na naszej stronie czat będzie funkcjonował cały czas! Smile

Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie. Życzymy powodzenia i zachęcamy do zadawania pytań, dyskusji!

Zespół FireGifts.pl


RE: Październikowy restock - informacje! - Matheo249 - 20-10-2015 18:35

Bardzo dobre rozwiązanie dotyczące godziny resa, to mi się podoba Smile


RE: Październikowy restock - informacje! - Kryspin - 21-10-2015 08:07

Dla mnie super Smile tym bardziej że przestawiamy zegarki z 24 na 25 października o godzinę do tyłu czyli restock odbędzie się w starym czasie między 22-23 Big Grin mam nadzieję że sporo osób pójdzie spać aby rano do szkoły wstać Big Grin