Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 14-09-2017 13:07

(14-09-2017 13:03)opel napisał(a):  Witam. Wczoraj przelalem kwote 250zl na finansowo.pl Dzis udzieliłem pożyczki na kwotę 200zl wszystko bylo ok jest umowa, data spłaty itp. Ale nie pobrało mi pieniędzy z portfela, czy ja mam wysłać na konto
bankowe pożyczkobiorcy ze swojego konta pieniądze ? Prosze o pomoc
To coś się chyba zmieniło. Gdy działałem na finansowo, pieniądze przelewałem na konto pożyczkobiorcy. Nic nie było o żadnym "portfelu" finansowo.pl....

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - opel - 14-09-2017 15:34

Aha czyli robiłeś osobny przelew na konto pożyczkobiorcy ? Jak tak to wszystko ok, bo ten portfel na który wpłaciłem, z tego co wyczytałem ,to jest do rynku wtórnego, aby wykupić po okazyjnej cenie niespłacone pożyczki. Dzięki


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 15-09-2017 15:51

O dziwo po prawie 2 latach zakramini poprosiło mnie o dowody przelewów z banku na konta obecnych dłużników. Ciekawe, czyżby w końcu ta windykacja miała się ruszyć? Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - omisiu - 25-09-2017 13:58

Hej wszystkim, działam już w finansowo od pół roku, jak na razie spłacalność miałem na poziomie 100% ale to się zmieniło. Macie jakieś sposoby na to, żeby złodzieje oddali pieniądze jeszcze przed wysłaniem pożyczki do windykacji? Chodzi mi o jakąś poważną wiadomość, która może delikatnie takich delikwentów wystraszyć?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 25-09-2017 14:43

(25-09-2017 13:58)omisiu napisał(a):  Hej wszystkim, działam już w finansowo od pół roku, jak na razie spłacalność miałem na poziomie 100% ale to się zmieniło. Macie jakieś sposoby na to, żeby złodzieje oddali pieniądze jeszcze przed wysłaniem pożyczki do windykacji? Chodzi mi o jakąś poważną wiadomość, która może delikatnie takich delikwentów wystraszyć?
Jeżeli masz namiary na FB delikwenta, to pisz do znsjomych. Pomaga także oficialny list do pracodawcy.
Ewentualnie, odwiedź PB. Jeźeli to On, daj anonimowo po twarzy. Jsk to Ona, sprzedaj muslimom jako kozę.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 25-09-2017 17:30

(25-09-2017 13:58)omisiu napisał(a):  Hej wszystkim, działam już w finansowo od pół roku, jak na razie spłacalność miałem na poziomie 100% ale to się zmieniło. Macie jakieś sposoby na to, żeby złodzieje oddali pieniądze jeszcze przed wysłaniem pożyczki do windykacji? Chodzi mi o jakąś poważną wiadomość, która może delikatnie takich delikwentów wystraszyć?

W większości przypadków jakiekolwiek wiadomości do dłużnika nie mają sensu. Nawet Ci nie odpisze Wink Tylko windykacja


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - omisiu - 26-09-2017 13:03

Nie pocieszacie. Będę czekał cierpliwie na spłatę haha


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Olszi - 27-09-2017 09:55

Złóż mu propozycję nie do odrzucenia niczym w ,,Ojcu Chrzestnym''.

A tak serio, to windykacja. Taki delikwent albo Ci nic nie będzie odpisywał albo przekładał termin w nieskończoność.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 27-09-2017 13:43

(27-09-2017 09:55)Olszi napisał(a):  Złóż mu propozycję nie do odrzucenia niczym w ,,Ojcu Chrzestnym''.

A tak serio, to windykacja. Taki delikwent albo Ci nic nie będzie odpisywał albo przekładał termin w nieskończoność.

To byłoby najlepsze rozwiązanie Big Grin Ale jak kwota mała to niestety nie warte zachodu Wink Zima idzie a cele takie niedogrzane Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - altis - 19-12-2017 12:05

dokladnie, a wiekszosc z nich nie jest zarejestrowana nigdzie ( etat ) wiec SL to taka ruletka poki ludzie w miare oddaja