Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 26-04-2016 00:45

(25-04-2016 23:10)Tomek93KJ napisał(a):  
(25-04-2016 22:37)ShuQi napisał(a):  @[surfer0700]

Patrzcie tu:

https://www.finansowo.pl/wniosek/50578986

No to inwestorzy kto podejmie ryzyko? Big Grin

Po pierwsze kobieta.

Po drugie to żadne ryzyko. To strata pieniędzy.

Po trzecie jakby serio proponowała taki bonus to już lepiej jakby wzięła pożyczkę w najgorszej i najdroższej firmie- wyjdzie taniej.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 26-04-2016 15:21

(26-04-2016 00:45)patulsky1337 napisał(a):  Po pierwsze kobieta.

Po drugie to żadne ryzyko. To strata pieniędzy.

Po trzecie jakby serio proponowała taki bonus to już lepiej jakby wzięła pożyczkę w najgorszej i najdroższej firmie- wyjdzie taniej.
Psujesz zabawe Sad

A powaznie, to bez przesady z tymi kobietami. Fakt, stwarzaja wiecej problemow, ale uogolnianie, ze kobieta=nie zaplaci, to przesada.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 26-04-2016 22:09

(26-04-2016 15:21)Eminey napisał(a):  A powaznie, to bez przesady z tymi kobietami. Fakt, stwarzaja wiecej problemow, ale uogolnianie, ze kobieta=nie zaplaci, to przesada.

Oczywiście nie uogólniam ale każdy zgodzi się ze mną- że przy pożyczeniu kobietom trzeba zachować szczególną ostrożność. W sumie facetom też. Ogólnie trzeba analizować każdy profil i poprzednie pożyczki od danej osoby.

Wg. mnie można np przyjąć strategie- 1 pozytywna opinia- +50 zł zaufania. Czyli np. jeśli kobitka ma 10 pozytywnych opinii to można jej pożyczyć te 5 stówek. Jakbym był inwestorem prawdopodobnie tak bym działał.

BTW. Czy może na tym forum jest ktoś taki jak misiek04 ( finansowo.pl?)


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 27-04-2016 12:32

Ja bym się tutaj nie bawił w strategie, zasada jest jedna, nie łakomić się na bombowe bonusy od początkujących, wtedy wtopa gwarantowana. Ryzyko jest zawsze, nawet gdyby PB miał 500 pozytywnych opinii. Pamiętajmy że jeśli ktoś potrzebuje kasy to po prostu tej kasy nie ma. Nawet najbardziej zaufanemu z raitingiem 'A' może się noga powinąć. Widzieliście tego gościa na finansowo? https://www.finansowo.pl/profil/571376
to Dj Silver z East Clubbers, na początku wszystko pięknie ładnie, wskoczył na rating B, później nabrał kolosalne kwoty na 7 dni i od tamtej pory go nie ma, a jeszcze żałowałem że nie miałem tyle kasy żeby mu pożyczyć, teraz się cieszę...Ciekawe czy gość utrzymuje kontakt z pożyczkodawcami.

BTW:
ciekawa oferta, ale z dobrą kwotą ktoś wyskoczył ;o
https://www.finansowo.pl/wniosek/67391649


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 27-04-2016 18:34

Ja mam goscia z ratingiem C, studencik, 6 tysi zaleglych Tongue Nie ma zadnej zasady niestety


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 01-05-2016 20:18

czy ktoś miał do czynienia z windykacją na zakramini? Jak to wygląda? Najpierw wysyłają smsa i jak nie skutkuje to po koleii? Jeśli tak to po jakim czasie?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 03-05-2016 11:46

(01-05-2016 20:18)Tomek93KJ napisał(a):  czy ktoś miał do czynienia z windykacją na zakramini? Jak to wygląda? Najpierw wysyłają smsa i jak nie skutkuje to po koleii? Jeśli tak to po jakim czasie?

Ja mam "do czynienia" z tą windykacją od kilku miesięcy. To jest raczej jakiś żart, a nie windykacja. Na początku normalnie odpowiadali na wiadomości, teraz kontakt się urwał, wszystkie emaile i telefony są po prostu zlewane. Raczej gówno z tym robią, więc jakby nie patrzeć mamy fajną nową niszkę Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 03-05-2016 14:50

(03-05-2016 11:46)surfer0700 napisał(a):  
(01-05-2016 20:18)Tomek93KJ napisał(a):  czy ktoś miał do czynienia z windykacją na zakramini? Jak to wygląda? Najpierw wysyłają smsa i jak nie skutkuje to po koleii? Jeśli tak to po jakim czasie?

Ja mam "do czynienia" z tą windykacją od kilku miesięcy. To jest raczej jakiś żart, a nie windykacja. Na początku normalnie odpowiadali na wiadomości, teraz kontakt się urwał, wszystkie emaile i telefony są po prostu zlewane. Raczej gówno z tym robią, więc jakby nie patrzeć mamy fajną nową niszkę Jerk

Potwierdzam, windykacja na zakramini to pic na wode Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 05-05-2016 14:45

Wiec pieniadze poszly w piz*u?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 05-05-2016 16:32

Tak Sad