Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - dyzia - 17-03-2016 16:41

Przeczytałam cały wątek i dość mocno zaciekawił mnie ten temat. Czekam na weryfikację konta i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Erdoi Money - 18-03-2016 23:34

Ja polecam finansowo Smile jestem zadowolony z działania. Mam takie coś, że mniej muszę martwić się o spłatę na finansowo.pl niż na zakrze . Może to tylko moje odczucia, a może po prostu tak mam bo Surfer0700 zasugerował większe bezpieczeństwo na tej stronie Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - luko11 - 19-03-2016 11:10

(18-03-2016 23:34)Erdoi Money napisał(a):  Ja polecam finansowo Smile jestem zadowolony z działania. Mam takie coś, że mniej muszę martwić się o spłatę na finansowo.pl niż na zakrze . Może to tylko moje odczucia, a może po prostu tak mam bo Surfer0700 zasugerował większe bezpieczeństwo na tej stronie Smile

W sumie, mi na finansowo nie spłacili jednej pożyczki (znacz, spłata za 2 dni - ale już widać że od 7.03 nie spłaca) więc w sumie nie wiem czy tak bezpiecznie Big Grin
Co prawda to też moja wina bo poszalałem w trochę mniej pewną osobę Tongue

Nastepny cel: Odzyskać straconą kase xD


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 19-03-2016 13:02

(19-03-2016 11:10)luko11 napisał(a):  Nastepny cel: Odzyskać straconą kase xD

Życzę ci powodzenia Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - walicjusz - 19-03-2016 17:16

Zapraszam z zapoznaniem sie z mój pozyczka na finansowo


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - patulsky1337 - 19-03-2016 20:40

del


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 20-03-2016 20:36

Trzecia spłacona, i pierwsza przed terminem Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 20-03-2016 21:16

(18-03-2016 23:34)Erdoi Money napisał(a):  Ja polecam finansowo Smile jestem zadowolony z działania. Mam takie coś, że mniej muszę martwić się o spłatę na finansowo.pl niż na zakrze . Może to tylko moje odczucia, a może po prostu tak mam bo Surfer0700 zasugerował większe bezpieczeństwo na tej stronie Smile
Na czym "to coś" polega?

Bo z moich doswiadczen, jak pozyczkobiorca nie placi to jestesmy zostawieni sami sobie Undecided


Ktos tu pisal o pro-zysk. A znacie moze inne podobne (i sprawdzone) stronki? Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 21-03-2016 08:11

I kolejna "in plus". Dzięki surfer Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 21-03-2016 08:12

Do usług obywatelu! Big Grin