Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 08-03-2016 23:58

(07-03-2016 22:31)surfer0700 napisał(a):  Jak ktoś nie spłaci pożyczki to można rozpocząć proces windykacyjny - w przypadku zakramini.
Na finansowo polecają wysłać oficjalne upomnienie.
Na finansowo dostaje sie szczegolowa instrukcje jak zlozyc pozew do e-sadu plus daja wszystkie potrzebne dokumenty.
(08-03-2016 16:41)pymyn napisał(a):  Windykacja na zakramini wg cennika czyli dług się prawdopodobnie tylko powiększy. Nie wiem jak na innych serwisach.
Na finansowo naliczane sa najwyzsze mozliwe odsetki karne, tj. 14% rocznie.
(08-03-2016 22:20)drynd3k napisał(a):  Z tego co widze to ludzie na finansowo czują sie bezkarni. Miał już ktos doswiadczenie z windykacją na tym portalu ?
Trzeba to robic samemu. Niestety przez zawirowania z ustawia dot. wysokosci odsetek zalatwienie sprawy przes e-sad jest (na dzis) niemal niemozliwe Undecided

Powiem szczerze, ze pod tym wzgledem finasowo jest kiepskie. Mysle, ze w dluzszej perspektywie portal moze nie przetrwac.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - wiktor112233 - 09-03-2016 00:21

(08-03-2016 23:43)były bankowiec napisał(a):  
(07-03-2016 22:29)wiktor112233 napisał(a):  To jak ktoś nie spłaci pożyczki to nic mu nie robią?

W pro zysk jest tak, że jak ktoś nie spłaci 3 raty to pro zysk odkupuje pożyczkę.

właśnie tak brnę przez ten wątek i zastanawiałem się czy znacie pro zysk. Tu jeśli pożyczka się nie spłaca to się cieszę, bo na trzecią ratę mam zwrot kapitału plus odsetki za 3 miesiące, więc kasa do mnie wraca i decyduję czy reinwestować czy nie.
Wiktor masz kasę włożoną w pro zysk? Pytałeś o zarobek na czysto - ja u siebie wyliczyłem niespełna 20% w skali roku.

Kapitału miałbym ponad 6k ale właśnie boję się tych podatków (w tym też jeśli chodzi o sam proces składnia jakiś PITów siritów). Jestem prostym studentem nie nie mam czasu ani ochoty żeby latać po urzędach XD chyba, że można to załatwić przez neta.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - były bankowiec - 09-03-2016 00:32

Ja PCC (podatek od czynności cywilno-prawnych) płaciłem przez net. Na portalu masz gotową funkcję ułatwiającą złożenie tej deklaracji.

Masz tu prosty przewodnik
http://www.pro-zysk.pl/pliki/instrukcje-filmy/jak-wyslac-deklaracje-pcc-3-przez-internet/demo.html

Masz na to 14 dni od zakupu pożyczki - ja zrobiłem to później, ale obyło się bez karSmile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 10-03-2016 18:51

A co jeśli skarbówka się przywali że udzielam pożyczki bez działalności gospodarczej?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 11-03-2016 15:53

były bankowiec
a miałeś może styczność z SamPożyczam.pl


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Tomek93KJ - 12-03-2016 15:05

Kolejna pożyczka spłacona, co prawda po terminie, ale z dodatkowym bonusem. Chwała Ci za poradnik Surfer0700! Heart


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 12-03-2016 15:06

Do usług Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Eminey - 13-03-2016 19:17

(10-03-2016 18:51)Tomek93KJ napisał(a):  A co jeśli skarbówka się przywali że udzielam pożyczki bez działalności gospodarczej?
Jezeli deklarujesz ten dochod i placisz od niego podatek, to do czego ma sie przyczepic?

Zobaczymy w praniu. Czesc piszacych w tym temacie bedzie skladac PITa, to sie dowie, jak do tego podchodza Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - liliput00 - 13-03-2016 20:12

Ja od roku jestem na kokos i w tym roku wypada płacić podatek wydrukowałem tabele z kokosa oraz przykład rozliczenia w pit 36 który znalazłem w google oraz udałem się z tym do urzędu skarbowego. Po odwiedzeniu informacji oraz dwóch pokoji w us dowiedziałem się jak nalezy się z takiego czegoś rozliczać.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Obywatel - 14-03-2016 21:31

Druga spłacona Wink