Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-02-2016 08:41

(13-02-2016 11:04)Olszi napisał(a):  U mnie sprawa z typem Mario1994 coś chyba ruszyła. Skontaktowałem się z jego dziewczyną żeby mu pare informacji przekazała. Hasła ,,policja'', ,,windykator zapuka Ci do drzwi'' chyba podziałały bo 15 min później napisał mi na finansowo, że zlecił przelew. Zobaczymy... Smile

Da się? Da się Jerk

(13-02-2016 16:00)pymyn napisał(a):  No i zaczęło się. Pożyczyłem 200 zł, 100+ pozytywów, wszystko w terminie i tak dalej. Pożyczkę przedłużylem, dzisiaj mija termin, a bonusu na koncie nie widać.

Wszedłem na konto pożyczkobiorcy i już jest kilka tys. zł długu. Do limitu tej osobie jeszcze sporo brakło, ale nie pożyczyli jej na spłate poprzednich zobowiązań. Podejrzewam, że pieniędzy już mogę nie odzyskać. Żeby zarobić te 200zł na pożyczkach musiałem udzielić 6 pożyczek, ponad miesiąc czasu. Jestem ciekaw co będzie dalej.

Nie widziałeś wcześniej że jest tam kilka tysięcy złotych długu?

(14-02-2016 14:43)pymyn napisał(a):  Ktoś pożyczał osobie o nicku Patunia w serwisie zakramini pieniądze ? Przestaje oddawać pieniadze, pożyczka nie oddana. Wisi mi 200zł, a innym zalega na dzień dzisiejszy 6800zł. Zaczyna kombinować, dostałem maila o następującej treści:

"Dzień dobry,

dowiedziałam się ostatnio, iż rzekomo została zawarta umowa pożyczki między Panem, a osobą posługującą się moimi danymi osobistymi bez mojej zgody, a tym bardziej wiedzy, na portalu zakramini.pl. Po dogłębnej analizie sprawy w prawnikiem, poinformował mnie, iż te umowy są nieważne względem mojej osoby, ponieważ nie zawierałam z panem takiej umowy."

No to widzę prawnik na poziomie. Lol Albo on po prostu nie zrozumiał co się do niego mówi i w taki sposób ubrał to w słowa Smile

(14-02-2016 17:55)Czaq napisał(a):  Jak dla mnie ten sposób zarobku jest wręcz żałosny i ostatni jaki bym wybrał. Nie dość, że ryzykowny to jeszcze trzeba się znizac do takich skrajnosci jak w cytacie powyżej.

To idź na kasę w TESCO, może chociaż ta metoda zarobku nie będzie uwłaczała w Twoją godność.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 16-02-2016 09:20

(16-02-2016 08:41)surfer0700 napisał(a):  Nie widziałeś wcześniej że jest tam kilka tysięcy złotych długu?


Wtedy nie było tam żadnego długu, a do osiągnięcia limitu pożyczonych pieniędzy brakowało 10 tys, więc stwierdziłem, że zagrożenie jest niskie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-02-2016 09:20

(16-02-2016 09:20)pymyn napisał(a):  Wtedy nie było tam żadnego długu, a do osiągnięcia limitu pożyczonych pieniędzy brakowało 10 tys, więc stwierdziłem, że zagrożenie jest niskie.

Zakramini czy finansowo?

Ja miałem podobną sytuację na zakramini. Koleś czysty, pożyczyłem, a tam po tygodniu zadłużenie na jakieś 10 kloców Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Szaman1644 - 16-02-2016 09:24

Nie wiem czy pytanie się nie powtórzy, bo przejrzałem tylko kilka pierwszych i ostatnich stron tematu. Ile mniej więcej ofert udzielenia pożyczki pojawia się dziennie. Aktualnie przejrzałem oferty i jest tylko kilka, w które można byłoby zainwestować, jednak nie jest to duży zysk. Czy oferty spływają co chwila do serwisu?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-02-2016 09:27

Naprawdę różnie... Bardzo różnie. Przed świętami był wysyp, przed wakacjami też jest ich więcej niż normalnie. Po nowym roku też. Ciężko dokładnie powiedzieć, ale jak będziesz wchodził na stronę regularnie to sam dostrzeżesz wzrost ilości ofert. Na zakramini bywa różnie, ale na finansowo praktycznie codziennie są nowe.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Szaman1644 - 16-02-2016 09:29

Surfer nadal masz 100% zwrot pożyczek bez żadnych problemów? Pytam o finansowo, bo ten serwis wzbudził we mnie większe zaufanie.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 16-02-2016 09:30

Na finansowo tak, 100%. Na zakramini wisi mi jedna pożyczka, kilkaset złotych. Niby windykacja, ale póki co zero info.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 17-02-2016 20:02

Surfer ile już razem pożyczek udzieliłeś ? : p


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 18-02-2016 07:56

Dużo, bardzo dużo Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rcielak - 18-02-2016 12:13

Surfer, jeżeli dużo to minimum kilkadziesiąt koła obrotu. To możesz mi wytłumaczyć jak to zrobiłeś, że przy takim obrocie praktycznie zero wpadek? Pozycji "super bezpiecznych" przy dobrym zysku(ok.10%/miesiąc) jest jak na lekarstwo?

Ładujesz się w pożyczki z mniejszymi procentami?

W który segment głównie inwestujesz:
Pożyczki <30dni
Pożyczki 30-120dni
Pozyczki +120dni

?

Mi najlepiej wchodzą pożyczki na 2-3miesiące na raty.