Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 15-11-2015 15:17

A ja nie zaglądam ci w portfel Smile nie o to mi chodzi. Tylko uważam., że to i tak jest niepewne źródełko tak myśle. Ale jakieś tam nadzieje z nim wiąże Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 15-11-2015 15:18

Jasne, nigdzie nie napisałem że jest to pewne źródło kasy, bo zdarzają się kwiatki które nie chcą zwrócić pieniędzy i czeka się na nie kilka miesięcy. Ale generalnie całe pożyczanie pieniędzy opiera się na udzielanie pożyczek osobom bardziej zaufanym, wtedy minimalizujemy procent ryzyka.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 15-11-2015 16:06

A co robisz w sytuacji gdy jest 500 plusików, żadnego negatywa, a gość ma 12 kawałków do spłaty w miesiącu, pożyczasz ? Czy to znaczy że ma płynność finansową czy może pożycza zeby spłacac poprzednie pozyczki ? Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 15-11-2015 16:08

Takie osoby często biorą pożyczki na spłatę poprzednich pożyczek i tak jakoś to się kula. Wtedy spłata zależy od tego czy ktoś pożyczy mu pieniądze, więc raczej staram się nie ryzykować. Choć się zdarzało Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 15-11-2015 17:31

@surfer0700

Pisałem PW do Ciebie kilka dni temu. Mógłbyś odpisać ?

Dzięki, pozdrawiam


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 15-11-2015 18:20

Wolałbym żebyś tutaj napisał jeżeli masz jakieś pytania. Bo później dostaje spam na Pw, bo każdy zamiast pytać w temacie pyta na pW Xpokerface


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - zenek1 - 16-11-2015 13:21

Czy ktos udzieli pozyczki przez strone finansowo.pl ?


Chodzi mi tylko o 200zl.


Zapraszam na PW


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - batman - 16-11-2015 13:54

Te pozyczanie pieniedzy na tych serwisach to nic pewnego
Lepsze moim zdaniem to zakladanie kont bankowych w ktorych daja 100zl za free w bzwbk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 16-11-2015 19:38

koledzy @zenek1 i @batman mogli byście się trzymać tematu wątku tj INWESTOWANIA w SL !
Bo jak kogoś to właśnie interesuje to swoim "ględeniem" i ofertami zaśmiecacie wątek
pzdr


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 16-11-2015 20:51

(16-11-2015 13:54)batman napisał(a):  Te pozyczanie pieniedzy na tych serwisach to nic pewnego
Lepsze moim zdaniem to zakladanie kont bankowych w ktorych daja 100zl za free w bzwbk

Pewności to szukaj gdzie indziej, nie ma zwrotów bez ryzyka. Chyba, że napisałeś tego posta wyłącznie pod promowanie swojego bloga. Trzymajmy się wątku


Dziś było pare perełek, wyłowil ktoś coś panowie ? Big Grin