Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań dla posiadającyh konsole - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Kilka pytań dla posiadającyh konsole (/Temat-Kilka-pytan-dla-posiadajacyh-konsole-122686)



Kilka pytań dla posiadającyh konsole - pietreczka - 18-10-2015 01:58

Witam, zamierzam kupić sobie PS3, jako, że mam małe doświadczenie z nowszymi konsolami mam kilka pytań.
Mianowicie opłaca się kupić używanego PS3? Jest tam jakieś tworzenie kont itp, czy bede mógł wtedy przywrócić do danych fabrycznych i poustawiać wszystko po swojemu?

Najważniejsze, chciałbym pograć w gry z PSXa (crash bandicoot itp) słyszałem, że jest to możliwe na PS3, ale jak to zrobić?


RE: Kilka pytań dla posiadającyh konsole - Zaperr44 - 18-10-2015 10:12

ad.1 Opłaca się kupić używane PS3 jest wiele klasyków i gry możesz wyłapać nawet po 15-20zł
ad.2 Będziesz mógł utworzyć nowe konto,wszystko będzie jak nowe
ad.3 Możesz kupić gry z psx w PSN albo przerobić konsolę za pomocy COBRA ODE i wtedy możesz samemu wgrywać Wink


RE: Kilka pytań dla posiadającyh konsole - jasieeks - 18-10-2015 10:18

pamietaj ze na przerobionej konsoli internet nie funkcjonuje.


RE: Kilka pytań dla posiadającyh konsole - pietreczka - 18-10-2015 21:26

Wolal bym bez przerabiania, ile by kosztowaly gry typu crash bandicoot, crash bash, crash team racing
Czy na PS2 typu gta vice city, san andreas?

Dobra, widze juz, ze crashe sa po 20pln, czy istnieja jakies sposoby/bony aby ceny te byly nizsze?


RE: Kilka pytań dla posiadającyh konsole - Zaperr44 - 19-10-2015 09:54

Czasami są promocje 30/40/50% np. na święta Wink


RE: Kilka pytań dla posiadającyh konsole - pietreczka - 18-11-2015 15:28

Pytanie, w jaki sposób moge zagrać na PS3 na monitorze?
Tzn jak to podłączyć, żeby działało?


RE: Kilka pytań dla posiadającyh konsole - trybulski - 18-11-2015 17:18

https://www.youtube.com/watch?v=ww82Zw3Qt6k