Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ilosc wpisów na stronie głównej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Ilosc wpisów na stronie głównej (/Temat-Ilosc-wpisow-na-stronie-glownej-122683)



Ilosc wpisów na stronie głównej - kukiz87 - 17-10-2015 22:26

Kojarzy ktoś może gdzie mniej więcej trzeba szukać i edytowac linie która odpowiada za ilosc wyświetlonych wpisów na stronie głównej ? nie działa mi z poziomu wordpressa w ustawieniach --->czytanie mam skina własnego wgranego i pewnie coś w kodzie trzeba zmienic tylko gdzie ??pokerface


RE: Ilosc wpisów na stronie głównej - rozekrr - 18-10-2015 14:52

Szablon nie ma swoich ustawień z poziomu administratora?


RE: Ilosc wpisów na stronie głównej - lawokPL - 19-10-2015 12:38

w ustawienia, czytanie czy dyskusja,zmieniasz albo strona statyczna albo ile ma sie wystwietlac na glownej i z jakiej kategorii


RE: Ilosc wpisów na stronie głównej - kukiz87 - 23-10-2015 11:13

Jakoś doszedłem do tego , na pierwszy rzut oka w ustawieniach szablonu nie było nic na ten temat , ale jak zaczałem bawić się tymi suwakami to jednak się udało Wink

Dzieki chlopaki za pomoc !


Ilosc wpisów na stronie głównej - surfer0700 - 23-10-2015 11:18

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.