Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona (/Temat-ZLECE-Opieke-pod-wzgledem-SEO-nad-strona-122679)



ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - YakoobHC - 17-10-2015 21:06

Witam, szukamy doświadczonej osoby, która zaopiekowałaby się naszą stroną pod kątem seo. Chodzi nam glównie o zwiekszenie ilości wyświetleń na naszej stronie. Www. Esports-24.pl


RE: ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - bartheez - 17-10-2015 21:13

Mogę podać kilka wskazówek na Priv.


RE: ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - YakoobHC - 18-10-2015 14:12

@up z miłą chęcią przyjmiemy wszelkie wskazowki na temat seo i poszerzania grona odbiorców.
Ps. Oczywiście za opiekę nad stroną zapłacimy.


RE: ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - lawokPL - 19-10-2015 12:39

Mogę wykonywać linkowanie i marketing, podzielić na odpowiednią ilość linkownp. miesiecznie. Tak aby pozycje szły w górę i ruch był z marketingu szeptanego.


RE: ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - nunek07 - 23-11-2015 11:26

(19-10-2015 12:39)lawokPL napisał(a):  Mogę wykonywać linkowanie i marketing, podzielić na odpowiednią ilość linkownp. miesiecznie. Tak aby pozycje szły w górę i ruch był z marketingu szeptanego.
Podepne się pod temat - mógłbyś się odezwać do mnie ze szczegółami na priv? Też bym był zainteresowany.


RE: ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - lechoo - 25-11-2015 20:14

(19-10-2015 12:39)lawokPL napisał(a):  Mogę wykonywać linkowanie i marketing, podzielić na odpowiednią ilość linkownp. miesiecznie. Tak aby pozycje szły w górę i ruch był z marketingu szeptanego.

Również byłbym zainteresowany. Proszę o info na PW


ZLECĘ Opieke pod wzgledem SEO nad strona - yazir - 03-01-2016 01:32

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.