Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] (/Temat-Male-inwestycje-Dziennik-Pracy-MPA-HQrevshare-122614)

Strony: 1 2 3


Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Crausher - 16-10-2015 18:05

Witam, mam na imię Dawid Big Grin

W tym dzienniku mam zamiar zapisywać moje postępy w zarabianiu przez internet. Zarabiał będę póki co na MyPayingAds i HQrevshare Big Grin Na MPA mam jakieś grosze zainwestowane, póki co mój stan adpacków wygląda następująco Big Grin

[Obrazek: qYNi753.jpg]

Póki co na HQrevshare mam zakupione 2 adpacki i jakoś pod koniec miesiąca kupię kolejne 8, żeby jakoś ta machina ruszyła do przodu Lol

CELE: Bardzo chciałbym na początek wyciągać po 100$ na miesiąc Big Grin wieeem szału nie ma, ale od czegoś trzeba zacząć Big Grin

Także na razie to tyle, do następnej aktualizacji Cool


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy - czarnykarol - 16-10-2015 18:48

Powodzenia Wink


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy - Crausher - 16-10-2015 20:01

Dzień 1

Obecnie do końca października zbieram na wypłatę na MPA więc stan adpacków nie ulegnie żadnej zmianie Big Grin
Stan konta na MPA:
[Obrazek: OpO4DjZ.jpg]

No i grosze na HQRS Big Grin

[Obrazek: GLvO1yO.jpg]

Jako cel na październik stawiam sobie uzbieranie 20$ na MPA, za które zakupię adpacki na HQRS Lol


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - full2000 - 17-10-2015 12:29

Widzę coraz więcej ludzi zaczyna się interesować programami typu Revenue Share. Powodzenia ! Smile


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - rejwus15 - 17-10-2015 13:42

full2000 dokładnie. Głównie widzę zainteresowanie HQRevShare. Ja również tam działam.
Powodzenia! Będę tutaj zaglądał!


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Admek69 - 17-10-2015 14:35

Powodzenia Smile kolejny kompan w RevShare ;]


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Crausher - 17-10-2015 16:13

Dzięki wszystkim za miłe słowa Big Grin

Kolejna aktualizacja około 21:00 Cool


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Crausher - 17-10-2015 20:02

Dzień 2

MPA

Tak przedstawia się sytuacja na dzień dzisiejszy Big Grin

[Obrazek: 0dCANM4.jpg]

Postaram się uzbierać 25$ do końca października, które następnie wpłacę na HQRS Smile
W następnej kolejności planuję 100% reinwestycji do momentu aż nie wbjię 200 adpacków w 1 planie Smile Oby ten program jeszcze trochę pożył Big Grin

5,66$/25$

HQRevshare

Tutaj póki co nic wielkiego się nie dzieje. Oba zakupione przeze mnie adpacki pracują dzielnie i wytrwale Big Grin

[Obrazek: IX7x3IV.jpg]

Z HQRS wiążę trochę większe plany na przyszłość więc mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli Smile


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Krechaman - 18-10-2015 17:52

Nudy Big Grin
Powodzenia


RE: Małe inwestycje - Dziennik Pracy [MPA & HQrevshare] - Crausher - 18-10-2015 20:43

Dzień 3
-----------------
MPA

[Obrazek: 2015_10_18_20_33_53_My_Paying_Ads_Member_Overvie.jpg]

Stabilnie do przodu cały czas Smile Tak w ogóle to warto według was, poświęcić cały listopad aby dobić do 200 adpacków w 1 planie, czy lepiej cały czas jakieś grosiki wypłacać i inwestować w HQRS ? Rolleyes

6,97$/25$

Ogólnie:
Zainwestowałem: 47,25$
Wypłaciłem: 31,64$
Bilans: -15,61$
----------------------------
HQRevshare

[Obrazek: 2015_10_18_20_43_04_HQRevshare_High_Quality_Ad.jpg]

Ogólnie:
Zainwestowałem: 10$
Wypłaciłem: 0$
Bilans: -10$