Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS (/Temat-SPRZEDAM-Gotowy-Landing-Page-domena-nisza-SUBSMS-122591)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Tyrkijt - 16-10-2015 12:10

1.Nazwa przedmiotu : [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza

2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedanie landing page + domenę + nisze, której prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widziałeś! Domena zarejestrowana kilka tygodni temu. Już pierwszego dnia zarobiła kilkadziesiąt złotych (FireSub - można to potwierdzić). Konwersja kilkuprocentowa. Landing przygotowałem przy konsultacjach z właścicielami FireSub, więc wszystkie wymogi są spełnione. Sprzedaje, bo przygotowuje się do gali ksw, a szkoda żeby nisza, lp i domena z takim potencjałem się zmarnowała.

3.Zdjęcia : brak

4.Kontakt : temat albo pw

5.Cena : 150 złotych

6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal lub bank


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - fusek - 18-10-2015 19:41

a nisza krotkoterminowa czy jaka? tylko pod pl?


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Tyrkijt - 20-10-2015 15:59

nisza nie jest krótkoterminowa, landing i całe działanie przygotowane jest pod Polskę ale nic nie stoi na przeszkodzie by kupić domenę .com i zacząć promować pod zagranicę.


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Tyrkijt - 21-11-2015 13:57

Pilnie Sprzedam!

Dochodowa Nisza + Lp + Domena!

Cena 140Zł!

+ opis promocji niszy!


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - rekki - 22-11-2015 23:13

Ile dziennie przy nakładzie 3-5h da radę z niej wycisnąć?


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Tyrkijt - 27-11-2015 15:13

Nie jestem w stanie tego określić, ale kwoty xxx są realne Smile

Podbijam, nowa cena 120zł Smile


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Mailowiec - 28-11-2015 11:38

Jakieś demo na pw?


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Funkay - 28-11-2015 13:33

Demo by się przydało..


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Miluus - 28-11-2015 14:40

Jakbyś oddał komuś do recenzji i wyraził by on swoje zdanie to bym sie zastanowil

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM] Gotowy Landing Page + domena + nisza SUBSMS - Tyrkijt - 28-11-2015 14:48

Cóż, cięzko dać demo. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, na konkurencyjnym forum jest recenzja. Smile Tutaj nie będę oddawał.