Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting i Domena PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting i Domena PayPal (/Temat-Hosting-i-Domena-PayPal-122570)



Hosting i Domena PayPal - Diesiel - 15-10-2015 19:02

Witam gdzie kupię sprawdzony hosting z domeną z płatnoscią przez paypal?


RE: Hosting i Domena PayPal - Karewer - 15-10-2015 19:29

Pytasz, bo Ci tak wygodniej, czy chodzi o offshore i płatność za pomocą niezweryfikowanego PayPala ze względu na anonimowość? Smile


RE: Hosting i Domena PayPal - Diesiel - 15-10-2015 20:23

(15-10-2015 19:29)Karewer napisał(a):  Pytasz, bo Ci tak wygodniej, czy chodzi o offshore i płatność za pomocą niezweryfikowanego PayPala ze względu na anonimowość? Smile
Nie, ogólnie to już załatwiłem domenę i hosting na mintshost tylko mam problem z ustawieniem DNS'ów. W panelu Direct próbuje zmienić DNS'y, ale pisze, że nie można dodać rekordu. Pomoże ktoś jak poprawnie ustawić DNSy?


RE: Hosting i Domena PayPal - Karewer - 15-10-2015 21:48

Po co masz ustawiać DNS'y, skoro wziąłeś domenę i hosting na Mintshost? Przecież po zakupie miałeś zapewne ustawione adresy DNS Twojego wewnętrznego hostingu, czyli właśnie tego na Mintshost Smile


RE: Hosting i Domena PayPal - linoskoczek - 16-10-2015 14:17

(15-10-2015 20:23)Diesiel napisał(a):  
(15-10-2015 19:29)Karewer napisał(a):  Pytasz, bo Ci tak wygodniej, czy chodzi o offshore i płatność za pomocą niezweryfikowanego PayPala ze względu na anonimowość? Smile
Nie, ogólnie to już załatwiłem domenę i hosting na mintshost tylko mam problem z ustawieniem DNS'ów. W panelu Direct próbuje zmienić DNS'y, ale pisze, że nie można dodać rekordu. Pomoże ktoś jak poprawnie ustawić DNSy?

DNSy dla domeny w Mintshost ustawiasz w panelu Biznes-Host, do którego dostałeś dane logowania się na maila. Domeny z Mintshost są po prostu utrzymywane własnie tam Tongue


RE: Hosting i Domena PayPal - Diesiel - 16-10-2015 20:34

(16-10-2015 14:17)linoskoczek napisał(a):  
(15-10-2015 20:23)Diesiel napisał(a):  
(15-10-2015 19:29)Karewer napisał(a):  Pytasz, bo Ci tak wygodniej, czy chodzi o offshore i płatność za pomocą niezweryfikowanego PayPala ze względu na anonimowość? Smile
Nie, ogólnie to już załatwiłem domenę i hosting na mintshost tylko mam problem z ustawieniem DNS'ów. W panelu Direct próbuje zmienić DNS'y, ale pisze, że nie można dodać rekordu. Pomoże ktoś jak poprawnie ustawić DNSy?

DNSy dla domeny w Mintshost ustawiasz w panelu Biznes-Host, do którego dostałeś dane logowania się na maila. Domeny z Mintshost są po prostu utrzymywane własnie tam Tongue

Dałem już sobie, rade Wink miałem już ustawione. Mam jeszcze pewne pytanie, ponieważ na email przychodzi mi 2 faktura z mintshost z upomnieniem do zapłaty. Ponieważ przy zakupie domeny zapewne przez przypadek potwierdziłem zakup a nie zapłaciłem i pewnie dlatego. A potem drugi raz zamówiłem domenę i przelałem kasę przez paypal. Czy w tym wypadku muszą zapłacić drugi raz i uregulować to 2 fakturę?


RE: Hosting i Domena PayPal - CreWix - 16-10-2015 23:47

Już na większości hostingach tak się da...
O jednym co wiem, klient zakupił wszystko na xaa.pl płacąc przez paypal, sam w sumie tam kupowałem Smile


RE: Hosting i Domena PayPal - linoskoczek - 17-10-2015 10:19

(16-10-2015 20:34)Diesiel napisał(a):  Mam jeszcze pewne pytanie, ponieważ na email przychodzi mi 2 faktura z mintshost z upomnieniem do zapłaty. Ponieważ przy zakupie domeny zapewne przez przypadek potwierdziłem zakup a nie zapłaciłem i pewnie dlatego. A potem drugi raz zamówiłem domenę i przelałem kasę przez paypal. Czy w tym wypadku muszą zapłacić drugi raz i uregulować to 2 fakturę?

Napisz do supportu, że wygenerowało Ci 2 faktury, a jedną opłaciłeś. Daj do nich od razu linki, żeby się nie pogubili i wskaż którą mają usunąć.
Tych faktur i tak nie jesteś prawnie zobowiązany zapłacić. Będą Ci po prostu przychodziły maile z informacjami o niezapłaceniu.