Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook bardzo szybko blokuje konta. (/Temat-Facebook-bardzo-szybko-blokuje-konta-122524)

Strony: 1 2


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - kukiz87 - 14-10-2015 23:06

Miałem konta i w sumie mam jeszcze ale mi ich szkoda ze stażem 3 -5 miesiecy ze 160 znajomymi około , konta nie wytrzymują dłużej niż doba , niekiedy po kilku/kilkunasto grupach weryfikacja leci , raz sie zweryfikuje potem całkowita blokada Fb sie zmienił i to bardzo pod względem spamu , nie pomaga żadna zmiana ip ani nic innego moim zdaniem , poprostu są zgłoszenia i konta lecą proste , ja juz nie bawie się w Fb bez tego tez można ładnie zarabiać Wink


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Reszka - 15-10-2015 10:55

Jeśli na jednym ip zablokują ci konto to jest duża szansa że kolejne będą lecieć. Incognito szkodzi a nie pomaga. Korzystasz z tych samych linków które były zgłaszane wcześniej dlatego na nowym wystarczy parę zgłoszeń aby zatopić kolejne konto bo linki są w bazie zapisane już. Pewnie po tych samych grupach jedziesz i pewnie te same osoby zgłaszają ten sam content co wcześniej a do tego świeże konta to inaczej nie może być Smile
Pomysł z netem z telefonu dobry, i daj fb zapisywać cookie, olej incognito Smile
Osobiscie nie wiem jak jest ze świeżymi bo korzystam tylko ze stażowych gdyż mają na początek wyższy juice niż świeżaki . Nie spamuj tez kontami bez znajomych 8 musi być minimum.


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Raster96 - 15-10-2015 16:47

Właśnie puściłem spam z kilkunastu kont, użyłem Waszych rad, dodawałem znajomych oraz zmieniałem IP, niestety to nic nie pomogło. Puściłem spam z bodajże 3/4 kont, a gdy wszedłem sprawdzić czy pierwsze konta jeszcze stoją, to już miały weryfikację telefoniczną. Sad


RE: Facebook bardzo szybko blokuje konta. - Reszka - 15-10-2015 18:27

rady były dobre to ty nie skorzystałeś pewnie z tej rady Big Grin http://cutt.us/tst06